Wymachiwał przed żoną nożem, a później podpalił samochód, w którym znajdowały się jego dzieci! To znany sportowiec!

Małgorzata
ponad rok temu
Wymachiwał przed żoną nożem, a później podpalił samochód, w którym znajdowały się jego dzieci! To znany sportowiec!
FB Udostępnij na Facebooku
Sportowiec w furii oblał benzyną samochód, w którym znajdowała się jego żona wraz z trójką dzieci. Gdy na miejsce przyjechały służby ratunkowe to było już za późno. Cztery osoby zginęły na miejscu, a jedna w stanie krytycznym przebywała w szpitalu.

Były sportowiec podpala rodzinę. 

W pożarze, który powstał po tym, jak sportowiec oblał benzyną samochód, w którym przebywała jego żona i trójka dzieci zginęły trzy osoby, a czwarta walczy o życie w szpitalu. Służby ratunkowe, które pojawiły się na miejscu próbowały ratować ofiary pożaru, ale nie udało im się to. Zginął ojciec wraz z trójką dzieci. Przeżyła matka, która w szpitalu walczyła o życie. Do świadków zdarzenia ostatkiem sił krzyczała: 

"On oblał nas benzyną!" 


W pożarze samochodu w miejscowości Brisbene w Australii zginęły cztery osoby - ojciec i trójka jego dzieci, które miały zaledwie 3, 4 i 6 lat. Na jaw wyszło, ze były sportowiec kilkakrotnie groził małżonce nożem. Para była w separacji. W końcu rozwścieczony rugbysta postanowił zrobić kolejny, najgorszy z możliwych kroków - podpalił samochód, w którym była żona i jego dzieci. 


Gdy służby ratunkowe zjawiły się na miejscu niedaleko samochodu znalazły kobietę, której udało się uciec z płonącego pojazdu. W tragicznym stanie została przewieziona do szpitala, gdzie walczy o życie. Jej mąż i trójka dzieci zginęły na miejscu. Po kilku godzinach kobieta zmarła. Lekarze zajęli się też sąsiadem małżeństwa, który próbował wyciągnąć z płonącego auta dzieci. 

 

Problemy rodzinne małżeństwa. 

Media w Australii informują, że do tragedii mogło dojść w związku z problemami, jakie miało małżenstwo. Okazało się bowiem, że para od pewnego czasu była w separacji i walczyła w sądzie o prawa do opieki nad trójką swoich dzieci. 


Mężczyzna, który podpalił swoją rodzinę był byłym rugbystą z drużyny New Zaeland Warrior. Osoby będące świadkami podpalenia wspominają, że w ręce 42-latka widzieli nóż, którym wymachiwał przed żoną. Skierował też ostrze w stronę osób, które próbowały go powstrzymać. 

"To jedno z najtragiczniejszych i najbardziej przerażających wezwań, jakie miałem." - powiedział dziennikarzom poruszony Mark Thomson pracujący w miejscowej policji. 


źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl, fakt.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku