Wulgarna wypowiedź księdza w szkole podstawowej! Skandal w Rokietnicy!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Wulgarna wypowiedź księdza w szkole podstawowej! Skandal w Rokietnicy!
FB Udostępnij na Facebooku
Ksiądz katecheta miał się wulgarnie wyrażać przebywając w szkole podstawowej w Rokietnicy. Rodzice, którzy się o tym dowiedzieli od razu z protestem przyszli do dyrekcji szkoły.
Mówiąc o Halloween, katecheta zrobił o jeden krok za daleko. Powiedział, że dzieci, które chodzą po domach i zbierają tego dnia cukierki, zachowują się jak sakramentalne dzi*ki. Kościół ma co prawda negatywne stanowisko wobec Halloween, ale takie wypowiedzi duchownych i to skierowane w stronę dzieci są skandaliczne!


Okazuje się, że jest to nie pierwsze takie zachowanie duchownego. Już wcześniej katecheta wypowiadał się dość kontrowersyjnie na temat niektórych nauk Kościoła. 


Rodzice, do których dotarły informacje o tym, jak zachowuje się ksiądz postanowili wystosować oficjalny protest do dyrektora szkoły podstawowej. Chcą, aby ksiądz został usunięty, a jeśli tak się nie stanie to będą wnosić pozew zbiorowy. Ksiadz został zaproszony przez dziennikarzy "GW" na rozmowę, ale nie pojawił się. Do kurii nie wpłynęło dotychczas żadne zażalenie na zachowanie księdza, który pracował w szkole.


źródło: onet.pl  I  fotografie: onet.pl
Udostępnij na Facebooku