Wstrząsająca zbrodnia. Zamordował swoją byłą dziewczynę w imię miłości.

Joanna
3 tygodni temu
Wstrząsająca zbrodnia. Zamordował swoją byłą dziewczynę w imię miłości.
FB Udostępnij na Facebooku
19-letnia Anastasiia Pospełowa z rosyjskiej miejscowości Suzun w obwodzie nowosybirskim została zaproszona przez swojego byłego partnera Aleksieja na ognisko. Kobieta nie przeczuwając niczego złego - udała się tam. Niestety, nie wiedziała, że jest ona celem okrutnie zaplanowanej zbrodni przez jej byłego chłopaka i jego obecną partnerkę.
Aleksiej Pietrow po rozstaniu z Anastasiią spotkał na swej drodze 20-letnią Ekaterinę Karpową. Niestety, związek ten nie należał do udanych - często się kłócili i nawzajem szantażowali. Głównym powodem kłótni pary była jego eks partnerka - Anastasiia. Ekaterina była o nią chorobliwie zazdrosna i mimo, że Aleksiej nie miał z dziewczyną kontaktu, temat Anastasii powracał jak bumerang. 

W końcu 19-latek wpadł na ''świetny'' pomysł rozwiązania tego ''problemu''. Aleksiej Pietrow zaproponował swojej partnerce, że zabije swoją byłą dziewczynę i w ten sposób udowodni Ekaterinie że tylko ją kocha. 20-latka przystała na tę propozycję i pomogła partnerowi w opracowaniu planu zbrodni. 

Mężczyzna skontaktował się z 19-latką i zaprosił ją na ognisko. Dziewczyna będąc pewna, że Aleksiej chce się z nią pogodzić - zgodziła się. 

Na miejscu czekał na nich ktoś jeszcze.

Gdy Anastasiia przybyła na miejsce, okazało się że czeka na nich jeszcze Ekaterina. Fakt ten jednak nie zaniepokoił 19-latki. Możliwe, że pomyślała że para chce się z nią pogodzić. Kochankowie dochodząc do wniosku, że łatwiej będzie zabić ją po alkoholu - postanowili ją upić. 

W pewnym momencie 20-letnia Ekaterina straciła cierpliwość i niespodziewanie zaatakowała 19-latkę nożem. Obrażenia te okazały się jednak niegroźne i Anastasiia uciekła do lasu. Przerażona dziewczyna zadzwoniła do swojej przyjaciółki i wykrzyczała jej, że jest ścigana i chcą ją zabić. Niestety, jej przyjaciółka była pewna, że dziewczyna robi sobie żarty pod wpływem alkoholu i nie wzięła tego na poważnie. Wkrótce Anastasiię dopadli jej oprawcy.

Jej były partner Aleksiej zadał dziewczynie dziewięć ciosów nożem w serce, po czym dla pewności nadepnął na jej szyję i zaczął ją dusić. Para kochanków ukryła zwłoki dziewczyny w krzakach, po czym wróciła do pobliskiej wioski i zgłosiła zaginięcie dziewczyny.

Funkcjonariusze po tym, jak dowiedzieli się o zaginięciu dziewczyny i jej tajemniczym telefonie do przyjaciółki, natychmiast udali się do jej byłego partnera Aleksieja Pietrowa. Chłopak nie przyznał się do niczego, jednak jego partnerka Ekaterina wszystko wyznała. 

Para trafiła do aresztu i czeka na proces. Grozi im 15 lat więzienia.

Źródło: fakt.pl, o2.pl | Fotografie: fakt.pl

Zobacz także:

1. Tragiczna śmierć 6-latka. Winni są jego opiekunowie?
2. Rodzina odłączyła respirator choremu na koronawirusa, bo... chcieli włączyć klimatyzację! Pacjent zmarł.
3. Spłonęli zaledwie kilkaset metrów od swojego domu! Ogromna tragedia!
Udostępnij na Facebooku