Współpracownik Agnieszki Woźniak-Starak umieścił wzruszający wpis po pogrzebie!

Małgorzata
ponad rok temu
Współpracownik Agnieszki Woźniak-Starak umieścił wzruszający wpis po pogrzebie!
FB Udostępnij na Facebooku
Bartek Jędrzejak, współpracownik Agnieszki Woźniak-Starak umieścił na swoim profilu na Instagramie przejmujący wpis.
Agnieszka Woźniak-Starak jest pogrążona w żałobie po ukochanym mężu. To z całą pewnością najtrudniejszy czas w życiu prowadzącej "Azja Express". Żadna młoda żona nie jest gotowa na pochowanie ukochanego, zwłaszcza że dzień przed pogrzebem mieli świętować trzecią rocznicę ślubu. Marzyli o tym żeby razem się zestarzeć. Co oczywiste, dziennikarka nie wraca, jak na razie do pracy. Mediom powiedział o tym dyrektor programowy stacji: 

"Znaleźliśmy się wszyscy w bardzo trudnej sytuacji. Agnieszka podjęła decyzję, że nie będzie prowadziła tej jesieni żadnego programu telewizyjnego" - zdradził Miszczak. "-Sam niedawno miałem pogrzeb swojej żony i to jest straszne. Człowiek musi non stop opowiadać wszystkim, którzy dzwonią, co tak naprawdę się stało. Staram się nie dzwonić. Myślę, że przyjdzie pora na to, żebyśmy się skomunikowali. Wszyscy czekamy na jej powrót


Ostatnio na Instagramie głos zabrał kolega Agnieszki z TVN, z którym prowadziła ostatnią edycję "Big Brothera". 

"Aga, wtedy ty, jak siostra, dałaś energię i ramię. Dzisiaj, jak brat, chcę żebyś wiedziała, że przekazuję energię i siłę. Rodzina, bliscy, spokój i czas… Bardzo mi smutno i mocno wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech. Jestem z Tobą. Bartek" - napisał. Jego słowa z pewnością są ogromnym wsparciem dla młodej wdowy. 

 


źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl


 
Udostępnij na Facebooku