Wracali ze swojego ślubu. Zginęli w katastrofie samolotu!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Wracali ze swojego ślubu. Zginęli w katastrofie samolotu!
FB Udostępnij na Facebooku
Na pokłaadzie tragicznie zakończonego lotu Teheran - Kijow obecna była para nowożeńcow, którzy do Teheranu udali się na swój ślub. Chcieli w tym najważniejszym dla siebie dniu mieć obok najbliższych. Zginęli w katastrofie lotniczej niedługo po swoim ślubie.
6-letni Arash Pourzarabi i 25-letnia Pouneh Gourji na co dzień mieszkali w Kanadzie. Jednak na swój ślub postanowili wybrać się do Iranu, aby spędzić ten najważniejszy dzień w towarzystwie najbliższych. Oboje byli studentami Uniwersytetu w Albercie. Pobrali się 1 stycznia w Iranie. To miał być początek ich wspólnej drogi. 


Małżeństwo spędziło kilka cudownych dni na świętowaniu zmiany stanu cywilnego i byli z tego powodu bardzo szczęśliwi. Jeden z ich przyjaciół, który był obecny na uroczystości wrócił do domu wcześniej. 


Opowiedział on na łamach kanadyjskiej gazety, że ślub przyjaciół był jedną z najpiękniejszych uroczystości na jakich był obecny. Była to duża impreza, na której pojawili się goście z całego świata. Pouneh Gourji w trakcie ceremonii miała na sobie suknię, którą na tę okazję kupiła w Kanadzie i zabrała ze sobą, lecąc do Teheranu.  

Jak powiedział dziennikarzom Farnaz Kohankhaki, Arash Pourzarabi i Pouneh Gourji liczyli na ukończenie swoich doktoratów. Pouneh była w grupie badawczej, która pracowała nad narzędziami informatycznymi dla ochrony zdrowia w Kanadzie. Arash specjalizował się w rozwoju sztucznej inteligencji. Para znała się od pięciu lat.


źródło: interia.pl  I  fotografie: globalnews.ca


 
Udostępnij na Facebooku