"Ty się lepiej głupia pi#do nie odzywaj". Wojewódzki narusza granice.


ponad rok temu
FB Udostępnij na Facebooku
Kuba Wojewódzki nie od dziś zaskakuje nas nowymi pomysłami. Znany jest z podejmowania trudnych tematów, często tematów tabu. W ostatnim czasie trochę poeksperymentował ze sztuką. Czy to dobry eksperyment?
Celebryta za pomocą Instagrama opublikował nietypowe zdjęcie. Widać na nim Kubę, trzymającego banana w ustach. Zdjęcie jest kontrowersyjne, jednak opis może niektórych zaskoczyć! [ZDJĘCIE PONIŻEJ]

 

Sztuka została wymyślona właśnie po to, aby naruszać granice, eksperymentować, budzić. Grzeczna sztuka staje się kiczem. Dworskim popierdywaniem. – napisał Kuba Wojewódzki.

Nie trzeba było długo czekać na odzew wśród internautów. Swoje zdanie przedstawili także inni celebryci. Wśród nich znalazła się m.in. Barbara Kurdej- Szatan. Aktorka skomentowała jedynie kilkoma emotkami, a pomimo to dostała bardzo przykre odpowiedzi.

 

Ty się głupia pindo nie odzywaj już. Fałszywa do granic – napisał jeden z komentujących. 
 
Wiele osób zarzucało „królowi TVN”, że nie zna poprawnego pojęcia sztuki. Jedno zdjęcie potrafiło wywołać dużą falę nieprzyjemnych komentarzy, nie tylko w stronę samego Kuby, ale także pozostałych celebrytów.

źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku