Wojewódzki powiedział coś bardzo prywatnego. Przyznał się, co robił ponad 20 lat..

Piotr
3 miesięcy temu
Wojewódzki powiedział coś bardzo prywatnego. Przyznał się, co robił ponad 20 lat..
FB Udostępnij na Facebooku
Kuba Wojewódzki nie chętnie opowiada o swoim prywatnym życiu. Wiele spraw lubi pozostawić tylko dla siebie, ukrywając je w tajemnicy. W ostatnim czasie jednak wypowiedział słowa, które zaskoczyły wszystkich. Jego wyznanie, które opublikował na Instagramie zszokowało..
Kuba Wojewódzki zalicza się do najpopularniejszego dziennikarza w naszym kraju. Dodatkowo, jego osoba uwielbia kontrowersje i rzeczy, które zaskakują. Jednak jego prywatne życie wciąż jest wielką tajemnicą. W Internecie możemy przeczytać wiele plotek, które opowiadają o skrywanych przez niego tajemnicach. Częstym podejmowanym tematem przez media jest jego orientacja. Nic jednak nie jest pewne.
 
Wojewódzki postanowił zakończyć wszystkie plotki i wyznał wszystko, co robił przez ostatnie 20 lat. Tajemnica zaskoczyła nie jednego internauta. Miał kochankę od ponad 20 lat?

 


 
Jego kontrowersyjny styl jest znany przez wszystkim. Kuba jest znany także ze sporej odwagi. W jego programie często zadaje bardzo intymne i trudne pytania w stronę znanych celebrytów.
 
Kiedyś sam stał po drugiej stronie i to on musiał stawiać czoło tym trudnym i dyskretnym pytaniom. Wśród nich znalazła się sprawa jego związku z Anną Muchą, czy Renatą Kaczoruk. Po wielu latach Kuba postanowił przedstawić światu swoją prawdziwą partnerkę. Ukrywał ją przez 25 lat!
 
Gwiazdor TVN opublikował na Instagramie interesujące zdjęcie. Początkowo, fotografie nie jest niczym specjalnym, ponieważ widnieje na nim samochód, których Wojewódzki jest wielkim fanem. Po wnikliwym przyjrzeniu, okazuje się, że chodzi tutaj o styl jazdy, a nie sam pojazd.


 

 

Moja jedyna stała kochanka od 25 lat... Przygoda z offroad! – napisał Kuba.

 
Wojewódzki jak zwykle pokazał wielkie poczucie humoru, a internauci chętnie komentowali to zdjęcie.
 

Wow, nie wiedziałem, że jeździsz. Może kiedyś spotkamy się w terenie? 

  

źródło: pikio.pl
 
Udostępnij na Facebooku