Właścicielki pensjonatu atakują gości paralizatorem!


ponad rok temu
Właścicielki pensjonatu atakują gości paralizatorem!
FB Udostępnij na Facebooku
Wyjeżdżając na urlop liczymy na to że uda nam się odpocząć, że w zaciszu pensjonatów jesteśmy bezpieczni i nic złego nie może nas tam spotkać. Na pewno nie dopuszczamy myśli o tym, że nieprzyjemności mogą nas spotkać od właścicieli miejsca w którym postanawiamy zamieszkać przez czas naszego odpoczynku. Ta rodzina zmuszona była powiadomić, o tym co ich spotkało, policję!
Turyści postanowili, że wakacje spędzą w stolicy Polskich gór. Po przybyciu do pensjonatu zauważyli, że w mieszkaniu znajduje się monitoring. Podczas rozpakowywania się zauważono usterki, które zostały sfotografowane w celu zgłoszenia ich właścicielkom. Gdy turyści udali się na spoczynek zauważyli dużą plamę na łóżku, którą też oczywiście uwiecznili na fotografii. Nie chcąc jednak budzić właścicielek o 23 postanowiono że wiadomość sms zostanie przesłana na następny dzień. Jak postanowiono, tak też zrobiono. Na odpowiedź właścicielek nie trzeba było długo czekać. Posądziły one o winę obecnych turystów! Nie jest to wszystko. Po 15 minutach właścicielki pensjonatu weszły do mieszkania w jednej ręce trzymając kamerę, a w drugiej.... paralizator!


Właścicielki były niemiłe i agresywne, wyzywały dzieci od bachorów i sku*******w. Kobiety wyrzuciły turystów z mieszkania. Ci natychmiast udali się na posterunek policji. Na dowód mieli nagranie, które doskonale ukazuje zachowanie kobiet. Roman Wieczorek, rzecznik zakopiańskiej policji, powiedział: "Przyjęliśmy zawiadomienie zarówno od jednej jak i drugiej strony, ale z uwagi na dobro postępowania nie komentujemy tej sprawy. Obydwa postępowania są prowadzone w kierunku artykuł 157, czyli uszkodzenia ciała." Z poszkodowanym mężczyzną skontaktowało się już kilkanaście osób, które również czują się źle potraktowane i oszukane przez kobiety.

 

źródło: popularne.pl | fotografie: popularne.pl militaria.pl
Udostępnij na Facebooku