Wilkołak na rowerze kradł alkohol! Horror w Elblągu!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Wilkołak na rowerze kradł alkohol! Horror w Elblągu!
FB Udostępnij na Facebooku
Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło w Elblągu, gdzie pod sklepem spożywczym nagle pojawił się wilkołak! Okrutny stwór postanowił ukraść mięso i napoje alkoholowe, a później uciekł na damskim rowerze! Na szczęście policjantom udało się go ująć bez pomocy nadprzyrodzonych mocy.
Wiele osób zapewne zastanawia się, czy wilkołaki istnieją, ale już Was uspokajamy! Bestia w Elblągu okazała się być amatorem przerażających kradzieży z okropną maską na twarzy! Ukradł on kiełbasę i alkohol, a jak się później udało ustalić policji - maskę zabrał swojemu wnukowi. 


Wilkołak, który uciekł w pośpiechu na damskim rowerze od dawna był znany w Elblągu. Była to jego niepierwsza kradzież - już wcześniej, po zmroku wsiadał na rower i okradał sklepy oraz mieszkania. 


Okazało się jednak, że bandyta nie działał sam. Policjanci zatrzymali 36-latka i 52-latka. W mieszkaniach mężczyzn znaleziono łupy z kradzieży, m.in. telefony komórkowe, rowery czy sprzęt grający. Jeden z zatrzymanych miał też przy sobie narkotyki. Obaj panowie mogą spędzić w więzieniu do 10 lat. 

"Mańka znam, pracował kiedyś na budowach, ale partolił robotę, a do tego kradł na potęgę. Bardzo dobrze, że go złapali, teraz niech straszy swoich kolegów w więzieniu." – powiedział w rozmowie z "Super Expressem" znajomy jednego z wilkołaków-rowerzystów. 
 

"Policjanci z Wydziału Zwalczania Przestępczości Przeciwko Mieniu elbląskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn: 36 i 52-latka, obaj podejrzani o włamania. Odzyskano też przedmioty, które znajdował się w mieszkaniu 52-latka a pochodziły z kradzieży. Były to elektronarzędzia, rowery i telefony komórkowe. Ponadto w mieszkaniu znaleziono foliowe zawiniątka z narkotykami. Po ich zbadaniu testerem okazało się, że jest to amfetamina oraz marihuana. Jednym z czynów, którego dokonał 52-latek było włamanie do sklepu spożywczego." – poinformowała z kolei policja z Elbląga. 

Odważnym policjantom gratulujemy!źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl 
 
Udostępnij na Facebooku