Julia Wieniawa i jej ciążowy brzuszek. Urocza fotka.


10 miesięcy temu
Julia Wieniawa i jej ciążowy brzuszek. Urocza fotka.
FB Udostępnij na Facebooku
Julia Wieniawa w ostatnim czasie stała się bardzo popularna. Jej nowy związek jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę, a media nie przestają o niej pisać. Czy ten związek okaże się tym idealnym? Możliwe, ponieważ 20-latka opublikowała zdjęcie, w którym widać ciążowy brzuszek.

To był zupełny szok dla wszystkich, a w szczególności dla jej fanów na popularnych profilach. Właśnie tam opublikowała zdjęcie, które rozczuliło nie jednego. Ciążowy brzuszek wygląda fenomenalnie i to na pewno nie jest pierwszy miesiąc. Fani zaczęli pisać komentarze.

 

Instastory znanej gwiazdy- Julii Wieniawy nigdy nie jest puste. To tam przedstawia swoje aktualne przemyślenia, ubrania, czy przepiękne zdjęcia. Tym razem postanowiła się pochwalić swoim brzuchem. Na takie zdjęcie czekali wszyscy, a mimo to wywołało wielkie emocje. Dla bardziej ciekawskich to zdjęcie było kolejną, zwykłą fotografią. Niektórzy jednak byli poważnie zaskoczeni.



 

Na swojej relacji postanowiła się pochwalić, jak spędza dzień podczas nagrywania serialu „rodzinka.pl”. Tam wciela się w dziewczynę Kuby. Najwięksi fani na pewno wiedzą, o którą scenę nam chodzi. Paula, bo tak ma na imię w serialu, opuszczała pokój chłopaka, gdy nagle zobaczyła piłkę. Chwilę później wylądowała ona pod jej swetrem. Mogliśmy usłyszeć ją, która woła „ jestem w ciąży!”. Mamy Kuby, która była niedaleko, po usłyszeniu tych słów była bardzo przerażona!

 

To bardzo zabawna sytuacja, jednak to, że Julia Wieniawa nie oczekuje dziecka nie jest ciekawą informacją. Wiele internatów jednak jest bardzo zadowolona z takiej sytuacji. Jej nowy związek trwa zbyt krótko, by nastąpiły aż tak odważne kroki. Sama Julia również cieszy się, że w „ciąży” była tylko w serialu. W takim wieku to zdecydowanie za wcześnie na potomstwo.


 


 

 źródło: pikio.pl

 

Udostępnij na Facebooku