Wieniawa i Baron rozstali się!


ponad rok temu
Wieniawa i Baron rozstali się!
FB Udostępnij na Facebooku
Julia Wieniawa i Aleksander Baron z początkiem ukrywali swój związek, gdy tylko była to pewna informacja media w całym kraju żyły tym ognistym związkiem.
Jak mówi przysłowie "wszystko co dobre, szybko się kończy". Po rozstaniu z Antkiem Królikowskim Wieniawa zaczęła spotykać się z Baronem. Ich gorąca miłość zakończyła się po 7 miesiącach.  Celebrytka ostatni weekend spędziła w towarzystwie innych gwiazd - Jessiki Mercedes, Maćka Musiałowskiego czy Nikodema Rozbickiego (byłego chłopaka Wieniawy). Najwięcej emocji nie wywołało to z kim bawi się gwiazda, ale zdjęcie które trafiło do sieci.
 
Aktorka na zdjęciu czule obejmuje swojego kolegę, aktora grającego w filmie "Baby Blues" - Michała Trzeciakowskiego.  Fotografia ta udostępniona przez byłego chłopaka Wieniawy szybko zniknęła z socjalmediów. Co raz trafiło do sieci tak łatwo z niej nie ginie. 
Jak się okazało tę miłość zniszczyła kariera! "Ostatnio nie mieli dla siebie czasu… Julia wystartowała teraz z dużym projektem filmowym, na którym chce się skupić, on ma „The Voice”. Mimo ogromnej fascynacji na początku, to się po prostu naturalnie rozeszło po kościach" - podaje informator, który chce pozostać anonimowy.
 
Gwiazdy nie potwierdzają tych informacji. Czy myślicie że to prawda, jak Baron zareagował gdy zobaczył zdjęcie swojej kobiety obejmującej innego?źródło: popularne.pl | fotografie: rozrywka.dziennik.pl
Udostępnij na Facebooku