Wiemy kto wygrał "Top Model 2019". Zaskakujące wyniki!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Wiemy kto wygrał
FB Udostępnij na Facebooku
Finał najnowszej edycji "Top Model" już za nami! Wiemy, kto wygrał chociaż wyniki są dość zaskakujące! Komu przyznano główną nagrodę show?
Finaliści 8. edycji "Top Model":
Stanisław Obolewicz ma 26 lat i pochodzi z Ukrainy. Dotąd pracował w dużej korporacji, ale swoją przyszłość chciał związać z modelingiem. To własnie na niego Michał Piróg wykorzystał swój głos i to w przedostatnim odcinku! 


Olga Kleczkowska to z całą pewnością największa indywidualność programu. Ma zaledwie 17 lat, a to że kocha modeling odkryła dopiero... w programie! Do historii z całą pewnością przejdzie jej występ podczas castingu, gdzie to jurorzy namawiali ją, aby zgodziła się wziąć udział w show! 
Sandra Dorsz od początku budzi wiele emocji. 18-latka interesuje się modelingiem oraz fotografią. Była Miss Wielkopolski Nastolatek w 2017 roku. Jej największym marzeniem jest wziąć udział w pokazie Victoria's Secrets. 


Dawid Woskanian ma jedynie 20 lat. Już na castingu sprawił, że wszyscy jurorzy się popłakali. Chłopak cierpi na zespół Tourette'a. Pomimo choroby, radzi sobie świetnie zarówno za sesjach zdjęciowych, jak i pokazach mody. Jego największym marzeń jest zostanie zawodowym modelem. W wolnym czasie Dawid uprawia sport, jego drugą miłością po modelingu jest street workout, chętnie spotyka się także ze swoimi najbliższymi.
To własnie Dawid wzbudzał  wiele emocji. Wygraną wróżono też Oldze, a jej obserwatorzy mieli nadzieję, że zostanie ona najmłodszą zwyciężczyznią "Top Model" w historii. I to własnie oni, razem ze Staszkiem przeszli do ścisłego finału. 

 

Zwycięzca był wybierany przez oglądającym program,którzy wysyłali SMS-y i oddawali głosy na swoich faworytów za pośrednictwem strony internetowej. Te wyniki sumowały się z punktacją jurorów obecnych na finale Top Model, który był transmitowany na żywo przez stację TVN.

8. edycję "Top Model" wygrał Dawid Woskanian i to własnie on otrzymał czek na 100 tysięcy złotych i podpisał kontrakt ze znaną agencją Model Plus. Jego zdjęcie pojawi się też na okładce "Glamour".Myślicie, że Dawid wykorzysta swoją szansę?


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl, gala.pl

 

 
Udostępnij na Facebooku