Wielkopolskie. Tragiczny wypadek nastolatka w skateparku. Jest apel do świadków.

Joanna
tydzień temu
Wielkopolskie. Tragiczny wypadek nastolatka w skateparku. Jest apel do świadków.
FB Udostępnij na Facebooku
Do szpitala w ciężkim stanie trafił 16-latek, który uległ wypadkowi w skateparku znajdującym się w Kaliszu. Niestety, nie udało się go uratować. Nastolatek zmarł w szpitalu.
Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w poniedziałek, 18-ego maja w okolicach godziny 18 w skateparku przy ulicy Parkowej w Kaliszu. 16-latek jeździł tam na rowerze. Jak udało się ustalić - nastolatek w trakcie wykonywania skoku na rowerze przewrócił się i uderzył głową o betonową ławę. Prawdopodobnie nie miał na głowie kasku.

Śledztwo ws. śmierci nastolatka.

Jak informuje informuje Paweł Gawroński, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu - chłopiec w ciężkim stanie został przetransportowany do placówki medycznej, gdzie przeszedł diagnostykę i został skierowany na tomograf i blok operacyjny. Niestety, doznał on rozległego urazu czaszkowo-mózgowego i zmarł w nocy, z poniedziałku na wtorek. 

Prokuratura Rejonowa w Kaliszu rozpoczęła śledztwo w tej sprawie. Policja apeluje do świadków wypadku i wszystkich, którzy mogą mieć istotne informacje w tej sprawie o kontakt pod numerem 47 77 51 342 lub 47 77 51 460. Informacje można również przekazać poprzez e-mail - rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Doniesienia o dziewczynce na hulajnodze.

W przestrzeni publicznej są doniesienia o rzekomej małej dziewczynce, która jeżdżąc na hulajnodze zajechała drogę nastolatkowi. 16-latek miał próbować zmienić kierunek jazdy, w wyniku czego przewrócił się i doszło do tragedii. Dziewczynki nie powinno w tamtym miejscu być, ponieważ w skateparku mogą przebywać osoby od 14-ego roku życia. Matka z dzieckiem miała opuścić skatepark przed przyjazdem funkcjonariuszy. 

Źródło: rmf24.pl | Fotografie: wiadomosci.radiozet.pl

Zobacz także:

1. JUŻ 15 CZERWCA!! Kolejne ważne obostrzenie zostanie zniesione. Zobacz jakie.
2. Zrezygnował z emerytury, by leczyć ludzi zakażonych koronawirusem. Niestety, sam się zaraził i zmarł.
3. Czy zaginiona sprzed ćwierć wieku Monika Bielawska się odnalazła? Jest nadzieja na rozwiązanie tej sprawy.
Udostępnij na Facebooku