Wielki skandal w rodzinie królewskiej! Syn Elżbiety II został oskarżony.


ponad rok temu
Wielki skandal w rodzinie królewskiej! Syn Elżbiety II został oskarżony.
FB Udostępnij na Facebooku
Rodzina Królewska nie ma łatwo. Media stale śledzą każdy ich krok, dlatego nie łatwo jest im ukryć pewne rodzinne skandale. Ty razem na celowniku znalazł się brat księcia Karola. Wyszły na jaw szokujące fakty.
Syn Królowej Elżbiety, został posądzony o przestępstwa seksualne na nieletniej. Sąd zdecydował się po 20 latach ujawnić akta dotyczące handlu nieletnimi. Brat Karola miał dopuścić się gwałtu na 16 letniej dziewczynie. Dodatkowo do mediów zgłosiła się Virginia Roberts, która twierdzi, że była wykorzystywana seksualnie przez księcia Andrzeja 
 

Książę Andrzej posądzony o gwałt

Wszystko zaczęło się od zatrzymania Jeffrey'a Epsteina- bliskiego przyjaciela księcia Andrzeja. Jest on oskarżony o handel nieletnimi. Miał sprowadzać do swoich posiadłości nieletnie dziewczyny, płacąc im za świadczenie usług seksualnych. Wśród osób korzystających znalazł się także syn królowej Elżbiety. 

Virginia Roberts twierdzi, że zmuszono ją do odbywania stosunków seksualnych ze znaczącymi osobami. Przyznała, że do stosunku z księciem Andrzejem doszło trzykrotnie w latach 1999 – 2001. 

Pałac Buckingham wystosował już odpowiednie oświadczenie, zaprzeczające słowom kobiety. Niestety ich pismo nie zostało uznane za zgodne z prawdą, ze względu na fakt istnienia wspólnych zdjęć Virginii i księcia Andrzeja 

Decyzja Sądu

Sąd zdecydował się ujawnić zgromadzone dowody, uznając, że prawo społeczeństwa do informacji jest ważniejsze od prawa do prywatności. Na jaw ma wyjść ponad 2 tyś dokumentów świadczących o współdziałaniu księcia Jorku w precedensie handlu nieletnimi. Książę Andrzej niedługo stanie przed sądem. 

Źródło: Plotek.pl

Udostępnij na Facebooku