A to wiadomość! Jarosław Bieniuk zostanie ojcem po raz czwarty!

Małgorzata
7 miesięcy temu
A to wiadomość! Jarosław Bieniuk zostanie ojcem po raz czwarty!
FB Udostępnij na Facebooku
Jarosław Bieniuk po raz czwarty zostanie ojcem! Taka wiadomość z prędkością światła obiegła polskie media. Matką maleństwa, które urodzi się na początku przyszłego roku jest jego była partnerka, Marta Gliwińska. Kobieta zszokowała jednak wszystkich swoim dość ostrym wyznaniem!
Jarosław Bieniuk po raz czwarty zostanie ojcem! Jednak wiadomość ta zszokowała wiele osób, zwłaszcza gdy była partnerka dość ostro wypowiedziała się na temat swojego stanu. Marta Gliwińska jest właśnie w szóstym miesiącu ciąży. Spekulowało się, że para od dawna nie była razem, a tymczasem okazuje się, że było inaczej niż wszyscy sądzili. To pierwsze dziecko kobiety.

Teraz Gliwińska skomentowała całą sytuację w najnowszym numerze "Na żywo" i zaskoczyła wszystkich swoim tonem.

"Tak to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, bo Jarek uznał to za problem."
 


 
Była ukochana Bieniuka wyznała również, ze za ich wszystkimi problemami stoi pani Lidia, mama Jarosława. 

"Jarek jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu."


Współpracujący z portalem Jastrząb Post dziennikarze poprosili o skomentowanie nowych doniesień samego zainteresowanego. 

"Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka – między sobą – na pewno nie na łamach prasy."


Teraz wszyscy czekają na rozwój sytuacji między Bieniukiem i Gliwińską. Mamy nadzieję, że para się dogada i wspólnie wychowa nie tylko swoje dziecko, ale i dzieci Jarosława z jego związku z nieżyjącą już Anią Przybylską!źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl , obcas.pl
 
Udostępnij na Facebooku