Wiadomo, jak mama Meghan Markle zareagowała na decyzję córki! Zachowała się lepiej niż jej ojciec?

Małgorzata
7 miesięcy temu
Wiadomo, jak mama Meghan Markle zareagowała na decyzję córki! Zachowała się lepiej niż jej ojciec?
FB Udostępnij na Facebooku
Doria Regland w przeciwieństwie do swojego byłego męża unika rozmów z mediami na temat swojej córki, Meghan Markle i jej męża, księcia Harry'ego. Od początku kobieta wspierała we wszystkim Meghan. Teraz wszyscy zastanawiają się, jak Regland zareagowała na wiadomość, że Meghan i Harry rezygnują z pełnienia funkcji na dworze królewskim.
Cały świat wciąż życie decyzję Meghan i Harry'ego, a Pałac niemal codziennie wydaje oświadczenia dotyczące Sussexów i nowej sytuacji w jakiej się wszyscy znaleźli. Decyzję młodego małżeństwa skrytykował natomiast ojciec Meghan. Teraz wszyscy zastanawiają się, jak zareagowała mama księżnej, Doria Regland. 


Nie od dziś wiadomo, że Doria Regland w przeciwieństwie do swojego byłego męża stroni on mediów i nie wypowiada się w nich na temat swojej córki i jej męża. Doria od zawsze wspierała jedynaczkę i była po jej stronie bez względu na wszystko. 


Teraz okazuje się, że Dorię przepełnia duma, ze jej jedynaczka zdecydowała się iść za głosem serca i nie pozwoliła się zagłuszyć. 

Mama Meghan od początku niepokoiła się o jedyną córkę. 

"Doria cieszy się, że córka postawiła swoje zdrowie psychiczne na pierwszym miejscu i zdecydowała się  na ten odważny krok" - dziennikarz "Daily Mail" dowiedział się od osoby z bliskiego otoczenia Regland. 

"Ona sama przywiązuje wielką wagę do bycia szczerym wobec siebie, dlatego w pełni wspiera córkę w jej decyzji" - dodaje informator portalu.


źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl, radioeska.pl, plotek.pl 
Udostępnij na Facebooku