Weronika Rosati opublikowała nagie zdjęcie córeczki! Kusi w ten sposób pedofilii?

Małgorzata
9 miesięcy temu
Weronika Rosati opublikowała nagie zdjęcie córeczki! Kusi w ten sposób pedofilii?
FB Udostępnij na Facebooku
Weronika Rosati jest jedną z aktywniejszych aktorek w social mediach. Chętnie publikuje zdjęcia swojej córeczki, Elizabeth. Nigdy jednak nie pokazuje twarzy dziewczynki chcąc w ten sposób chronić jej prywatność. Tym razem opublikowała nagie zdjęcie córeczki!

Rosati opublikowała nagie zdjęcie córeczki!

W grudniu 2017 roku spełniło się jedno z największych marzeń Weroniki Rosati - została po raz pierwszy mamą. Aktorka zdecydowała się jednak na ukrywanie twarzy małej Elizabeth, aby w ten sposób zachować jej prywatność. Dość często jednak na Instagramie pokazuje ujęcia, które pokazują, jak jej córeczka rośnie. 


Z całą pewnością aktorka nie przypuszczała, że najnowszy post na Instagramie wywoła taką burzę. Umieściła w social mediach zdjęcie z córeczką i podpisała je: "Ela zdecydowała o naszych dzisiejszych fryzurach."

Część fanów entuzjastycznie zareagowało na zdjęcie przedstawiające mamę i córeczkę w takich samych fryzurach. Dla niektórych problemem był jednak fakt, że dziewczynka jest nago

"Pani Weroniko, proszę nie udostępniać nagiego zdjęcia córki. Pedofile tylko na to czekają. Słyszała Pani o zjawisku ‘sharenting'? Proszę o tym poczytać. P.S. Nie piszę złośliwie, ale raczej z troski o Pani córeczkę. Pozdrawiam Panią” – napisała jedna z kobiet, które obserwują aktorkę na Instagramie. 
 
Sharenting to nic innego, jak publikowanie przez rodziców zdjęć swoich pociech, które następnie mogą zostać wykorzystane przez pedofilów. 

Myślicie, że obserwatorka dobrze zrobiła pisząc taki komentarz? 

źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl, Instagram, fakt.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku