Dorota Wellman i jej kobiece problemy. „Niemalże gardziłam sobą, ciągle się oskarżałam”


ponad rok temu
Dorota Wellman i jej kobiece problemy. „Niemalże gardziłam sobą, ciągle się oskarżałam”
FB Udostępnij na Facebooku
Dorota Wellman zdradziła szczegóły swojej choroby. Co powiedziała?
Okazuje się, że życie pogodnej i radosnej dziennikarki i prezenterki nie zawsze było usłane różami. W ostatnim czasie wyzwała przykrą historię jej przeszłości. Powiedziała, że przed długi okres obawiała się, że może być bezpłodna.
 
O trudnościach, jakie przechodziła Dorota postanowiła podzielić się z „Faktem”. Cała historia wpłynęła na jej psychikę w dużym stopniu!
 

 
 

Doświadczyłam w życiu niepłodności. Mimo że byłam młoda, w odpowiednim wieku, to jednak przez kilka lat nie udawało mi się zajść w ciążę. Powiem wprost: ten okres, kiedy staraliśmy się z mężem o dziecko, był dla mnie traumą. W pewnym momencie całkowicie się załamałam, miałam poczucie niespełnienia, mówiłam sobie, że jestem gorsza od innych. Doszło do tego, że niemalże gardziłam sobą, ciągle się oskarżałam

 

 
Pomimo trudności, Dorota nie przestawała wierzyć. Walczyła do samego końca. I udało się! W wieku 33 lat Dorota Wellman została matką. Jej dziecko dzisiaj to już 25-letni mężczyzna o imieniu Jakub.

 

 
 

Wówczas zrozumiałam, że jest po co i dla kogo żyć. Ukochany syn w pewnym sensie wynagrodził mi wszystkie lata cierpień. To jedyne, które mam, jest upragnione, wyczekane i najbardziej kochane

 
Wielbie brawa dla Doroty. Nigdy nie należy się poddawać!

 
źródło: plotek.pl
Udostępnij na Facebooku