Roksana Węgiel ubrała szorty, które niewiele zakryły. Odważna decyzja 14-latki.


9 miesięcy temu
Roksana Węgiel ubrała szorty, które niewiele zakryły. Odważna decyzja 14-latki.
FB Udostępnij na Facebooku
Wszystko zaczęła się od „The Voice Kids". To tam Roksana Węgiel pokazała swój ogromny talent. Dzisiaj możemy ją zobaczyć na wielu scenach, a w międzyczasie gwiazda promuję najnowsze album. Zniecierpliwieni fani w końcu się go doczekali. Ostatnio pojawił się w Empiku, gdzie zaskoczyła swoją kontrowersyjną kreacją.
Wszystko zaczęło się programu, który pokochali Polacy. Wśród wspaniałych, przepięknych i młodych głosów, to właśnie ona zwróciła największą uwagę. Szybko po programie pojawiła się na dziecięcej Eurowizji, co szybko otworzyło przed nią ogromną karierę. Teraz słyszymy ją praktycznie codziennie w każdym radiu, a ją samą może spotkać na wielu uroczystościach. Gwiazda lubi pojawiać się także na imprezach, a zdjęcia z nich szybko dostają się Internetu..
 
Pomimo, że wokalistka śpiewa lepiej niż nie jedna dorosła osoba, ona wciąż ma 14 lat. Jest to największym powodem dla którego wielu internautów się oburza. Ona sama często pojawia się w takich kreacjach, które są bardzo odważne jak na ten wiek. W ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć zdjęcie prosto z jej promocji płyty. Ubrała się niecodziennie, a fani byli zaskoczeni jej wyglądem.


 


 
Show-biznes można powiedzieć, że swoje ,własne prawa. Rzeczy, które wiele ludzi nie odważyło by się podjąć, są dla nich często monotonną codziennością. Nie odnosi się to wyłącznie do zachowania, ale także do wyglądu sławnych osób.
 
Nie raz spotkaliśmy się, że znana wokalistka lub piosenkarz zaskoczył wszystkich internautów. Najlepiej wychodzi im to wtedy, gdy ich ciało pokazuje jak najmniej. Można by powiedzieć, że to algorytm na zszokowanie.
 
Roksana Węgiel już od początku kariery musi walczyć z hejtem na jej osobę. Często jest krytykowana za jej „nienaganny” wygląd. Wierni fani jednak wciąż wspierają gwiazdę i twierdzą, że kreacje są ok. Na najnowszym zdjęciu ciężko jednak znaleźć jakieś pozytywne słowa..


 


 
Na wyjście do fanów podczas promocji swojej płyty postanowiła założyć bardzo krótkie szorty, które z ledwością zasłoniły jej intymne miejsca. W jej zestaw wchodziła także obcisły top i jeansowa ramoneska. Jak na ten wiek, to bardzo odważna kreacja. 
 
​źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku