Roksana Węgiel świeci swoim brzuchem! Czy to strój dla 14-latki?


10 miesięcy temu
Roksana Węgiel świeci swoim brzuchem! Czy to strój dla 14-latki?
FB Udostępnij na Facebooku
To właśnie ta młoda dziewczyna zwyciężyła polubiony przez Polaków program The Voice Kids. Jej udział, a następnie wygrana w tym konkursie sprawiła, że jej popularność niesamowicie wzrosła. Co jakiś czas, media dostarczają nam coraz to nowsze informacje o różnych sytuacjach w jej życiu. Teraz naprawdę zszokowała swoich najwierniejszych fanów. Czym?
Już na zawsze będzie nam się kojarzyła z tym programem. 14-latka w The Voice Kids pokazała nam swoje olbrzymie umiejętności i jednokrotnie zaskoczyła nas swoim głosem. Gdy już opuściła znany program, jej życie zaczęło pędzić jeszcze szybciej. Można ją spotkać na koncertach, które daje w całej Polsce. W międzyczasie zwyciężyła także Eurowizję Junior!


 
Niejednokrotnie zdarza się, że świeżo upieczone gwiazdy dostają mnóstwo maili i telefonów, związanych z podjęciem współpracy. Wiele marek próbuje zdobyć znane gwiazdy, które pomogą im rozreklamować ich unikalny produkt. Tak stało się także i z Roksaną Węgiel. W ostatnim czasie gwiazda pokazała się w odważnej kreacji. Pokazała swój brzuch!


 

 
Na jednym z ostatnich koncertów Roksany Węgiel mogliśmy spotkać rzesze jej fanów. Goście zniecierpliwienie czekali na jej występ, a gdy już ją zobaczyli byli poważnie zaskoczeni. Jej wygląd przykuł uwagę prawie wszystkich. Takie kreacji nie spodziewał nikt z obecnych na tym koncercie. Można porównać to do sytuacji, gdy pojawiła się okładka jej albumu. Mogliśmy ją wtedy zobaczyć z pircingiem zlokalizowanym w jej nosie.  


 
Wiele „pseudo” fanów od razu zaczęło komentować wybraną przez gwiazdę stylizacje. Twierdzili oni, że taki dobór ma na celu przyciągnięcia uwagi. Taki strój zdecydowanie nie pasuje tak młodej dziewczynie. Hejterzy bardzo skrytykowali młodą gwiazdę. Pokazanie gołego brzucha tak dużej publiczności może być pierwszym krokiem do coraz większego obnażania swojego ciała.




 
 

 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku