Wakacyjna promocja w Biedronce wywołała oburzenie. Klienci czują się oszukani.


ponad rok temu
Wakacyjna promocja w Biedronce wywołała oburzenie. Klienci czują się oszukani.
FB Udostępnij na Facebooku
Słowo „promocja” budzi wiele pozytywnych skojarzeń. Dla wielu to okazja na zakupy, na których można zaoszczędzić. Nierzadko pozwala ona na nabycie rzeczy, których w normalnych cenach byśmy nie kupili. Podobną motywacje mieli klienci Biedronki dla których linia sklepów przygotowała promocję. Oferta trwa od 24.06 i potrwa do 6.07
Sieć sklepów Biedronka jest jednym z najchętniej odwiedzanych sklepów przez Polaków. Na jej popularność wpływa szczególnie różnorodność oferowanych produktów, czy linia propozycji sezonowych, w których można zakupić także dodatki do domu. W  ostatnim czasie sklep przygotował wakacyjną promocję. Niestety tym razem nie została ona mile przyjęta przez klientów, którzy oskarżyli sieć o nieuczciwość

  
 
 

Promocyjna Reklama 


Teraz w Biedronce setki produktów taniej! Zabawki, odzież, elektronika i wiele więcej! Nawet do 70% taniej! Tak Wielkiej Wyprzedaży nie było już dawno.

Jak czytamy na oficjalnym profilu na Facebooku. Nie trudno się zgodzić z tymi słowami. Dawno już żadna z promocji nie wywołała tak wielkich emocji wśród klientów. Niekoniecznie pozytywnych ...  
 


 

Klienci są oburzeni

Wakacyjna promocja szybko została zdemaskowana. Okazało się, że 70% zniżka to mit! Mało tego zdarzają się też przypadki, w których ceny artykułów w sklepie znacznie różnią się od tych widniejących na paragonie. Jak twierdzą klienci promocja ta jest jedynie pozorem, na który mieli się nabrać konsumenci. Na ich reakcję nie trzeba było czekać długo. Strona sklepu została zbombardowana licznymi skargami. Oto niektóre z nich : 
 
 
 
Wasze promocje to zwykła ściema..

Biedronka czemu nie we wszystkich sklepach są promocję? U nas na półkach pusto a ceny i tak te same ..

Promocje coraz częściej wyssane z palca!!

Biedronka odpowiada na zarzuty

Oprócz cenowego oszustwa czy brak asortymentu, klienci skarżą się również na nieład w sklepach, w których aby znaleść dany produkt potrzeba ciągłego szperania. Problemem jest także brak miejsca, który utrudnia poruszanie się z wózkiem. Sieć w końcu postanowiła odnieść się częściowo do zarzutów klientów:

Dostępność poszczególnych artykułów może różnić się w zależności od lokalizacji.. W całym kraju prowadzimy jednolitą politykę cenową, która pozwala oferować klientom najwyższej jakości produkty za najniższą cenę. Ewentualne różnice mogą byś spowodowane specjalnymi akcjami marketingowymi organizowanymi w nowo otwieranych sklepach lub wybranych lokalizacjach..   

Wyjaśnienia te nie do końca trafiają w oczekiwania klientów. Sama sprawa jest nauczką, abyśmy byli świadomi marketingowych pułapek czyhających na nas w sklepach, a istotę „promocji” traktowali raczej z przymrużeniem oka.

Źródło: Popularne.pl

Udostępnij na Facebooku