W szpitalu zakatowano pacjenta! Ogromna tragedia w Gdańsku!

Małgorzata
7 miesięcy temu
W szpitalu zakatowano pacjenta! Ogromna tragedia w Gdańsku!
FB Udostępnij na Facebooku
W nocy z czwartku na piątek doszło do ogromnej tragedii w szpitalu na Zaspie w Gdańsku, gdzie brutalnie zamordowano pacjenta. Sprawca został już ujęty przez policję.
Do brutalnego morderstwa doszło na Oddziale Chorób Wewnętrznych w szpitalu na Zaspie w Gdańsku. To właśnie tam zginął 93-letni pacjent. Mężczyzna otrzymał wiele ciosów w głowę narzędziem, które było wyposażeniem sali, w której się znajdował. 

"Napastnik, który też jest pacjentem szpitala, zadał ofierze szereg ciosów głównie w obrębie głowy. Wyjaśniamy, co się wydarzyło. Na miejscu jest prokurator i policja. Cały czas prowadzone są czynności w tej sprawie." - powiedziała dziennikarzom Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. 
61-letni morderca leżał na tej samej sali, co zabity mężczyzna. Nie wiadomo, co go pchnęło do dokonania tej strasznej zbrodni! Policjanci ustalili, ze do morderstwa doszło około godziny 3 w nocy. 61-latek najpierw zaatakował stojakiem od kroplówki pielęgniarkę, a później zamordował 93-latka. 


Mężczyzna uciekł ze szpitala, ale bardzo szybko został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji, którzy znaleźli go na przystanku. 
źródło: planeta.pl  I  fotografie: tvp.info, fakt.pl

 
 
 
Udostępnij na Facebooku