Utonął oświadczając się ukochanej kobiecie! Jak do tego doszło?

Małgorzata
4 miesięcy temu
Utonął oświadczając się ukochanej kobiecie! Jak do tego doszło?
FB Udostępnij na Facebooku
Oświadczyny są zwykle najwspanialszym wydarzeniem w życiu zakochanych i są początkiem ich wspólnej drogi. Historia tej pary pokazuje jednak, że może być zupełnie inaczej. Steven postanowił oświadczyć się swojej ukochanej w Tanzanii, gdzie wyjechali, aby wypocząć. Zatrzymali się w uroczym bungalowie z przeszkloną podłogą.
Steven Weber Jr. i Kenesha Antoine wybrali się do Tanzanii do luksusowego ośrodka wypoczynkowego. Chcieli tam spędzić razem czas, odpocząć i oderwać się od szarej rzeczywistości. Marzyli też, aby nacieszyć się sobą. Para zdecydowała się na wynajęcie bungalowa z przeszkloną podłogą i podwodnym pokojem dzięki czemu mogli podziwiać podwodny świat. To właśnie wykorzystując te przeszklenia Steven postanowił spytać Keneshę czy zostanie jego żoną. 

Kenesha opowiedziała później, że Steven ubrany w maskę do nurkowania i płetwy wyszedł z bungalowa i poszedł nurkować. Nagle podpłynął do okna i przyłożył do niego kartkę, na której napisał: "Nie mogę wstrzymywać oddechu wystarczająco długo, by powiedzieć ci o wszystkich rzeczach, które w tobie kocham. Ale... Wszystko co w tobie kocham, kocham jeszcze bardziej z każdym kolejnym dniem". Potem odwrócił kartkę, a tam było pytanie, na które wiele kobiet czeka z niecierpliwością: "Wyjdziesz za mnie?"


Kobieta nagrała wszystko na swój telefon, bo myślała, że będzie to dla nich niesamowita pamiątka i na starość będą oglądać ten filmik i wspominać. Nagranie kończy się, gdy mężczyzna wyciąga z kieszeni pudełko, w którym ma pierścionek, a później wypływa do góry, aby zaczerpnąć powietrza. Chwilę po tym Steven umiera. 

 Kennesha jest załamana, bo ich wspólne życie miało się zacząć własnie w momencie oświadczyn, a tymczasem ta chwila była ich początkiem i końcem. Nie wie, jak poradzi sobie bez ukochanego mężczyzny. Na swoim Facebooku napisała wzruszającą wiadomość, która wzrusza każdego: 

"Nigdy nie wypłynąłeś z głębin, więc nigdy nie poznałeś mojej odpowiedzi. "Tak! Tak! Milion razy tak, wyjdę za Ciebie!"


źródło: polsatnews.pl  I  fotografie: polsatnews.pl 

Udostępnij na Facebooku