Utonął oświadczając się ukochanej kobiecie! Jak do tego doszło?

Małgorzata
11 miesięcy temu
Utonął oświadczając się ukochanej kobiecie! Jak do tego doszło?
FB Udostępnij na Facebooku
Oświadczyny są zwykle najwspanialszym wydarzeniem w życiu zakochanych i są początkiem ich wspólnej drogi. Historia tej pary pokazuje jednak, że może być zupełnie inaczej. Steven postanowił oświadczyć się swojej ukochanej w Tanzanii, gdzie wyjechali, aby wypocząć. Zatrzymali się w uroczym bungalowie z przeszkloną podłogą.
Steven Weber Jr. i Kenesha Antoine wybrali się do Tanzanii do luksusowego ośrodka wypoczynkowego. Chcieli tam spędzić razem czas, odpocząć i oderwać się od szarej rzeczywistości. Marzyli też, aby nacieszyć się sobą. Para zdecydowała się na wynajęcie bungalowa z przeszkloną podłogą i podwodnym pokojem dzięki czemu mogli podziwiać podwodny świat. To właśnie wykorzystując te przeszklenia Steven postanowił spytać Keneshę czy zostanie jego żoną. 

Kenesha opowiedziała później, że Steven ubrany w maskę do nurkowania i płetwy wyszedł z bungalowa i poszedł nurkować. Nagle podpłynął do okna i przyłożył do niego kartkę, na której napisał: "Nie mogę wstrzymywać oddechu wystarczająco długo, by powiedzieć ci o wszystkich rzeczach, które w tobie kocham. Ale... Wszystko co w tobie kocham, kocham jeszcze bardziej z każdym kolejnym dniem". Potem odwrócił kartkę, a tam było pytanie, na które wiele kobiet czeka z niecierpliwością: "Wyjdziesz za mnie?"


Kobieta nagrała wszystko na swój telefon, bo myślała, że będzie to dla nich niesamowita pamiątka i na starość będą oglądać ten filmik i wspominać. Nagranie kończy się, gdy mężczyzna wyciąga z kieszeni pudełko, w którym ma pierścionek, a później wypływa do góry, aby zaczerpnąć powietrza. Chwilę po tym Steven umiera. 

 Kennesha jest załamana, bo ich wspólne życie miało się zacząć własnie w momencie oświadczyn, a tymczasem ta chwila była ich początkiem i końcem. Nie wie, jak poradzi sobie bez ukochanego mężczyzny. Na swoim Facebooku napisała wzruszającą wiadomość, która wzrusza każdego: 

"Nigdy nie wypłynąłeś z głębin, więc nigdy nie poznałeś mojej odpowiedzi. "Tak! Tak! Milion razy tak, wyjdę za Ciebie!"


źródło: polsatnews.pl  I  fotografie: polsatnews.pl 

Udostępnij na Facebooku