USA zniosło wizy dla Polaków! Trump dotrzymał słowa!

Małgorzata
5 miesięcy temu
USA zniosło wizy dla Polaków! Trump dotrzymał słowa!
FB Udostępnij na Facebooku
To chwila, na którą czekało wielu Polaków! USA w końcu zniosło wizy dla obywateli naszego kraju! Donald Trump właśnie podpisał dokument to potwierdzający, a wszystko to dzięki temu, że spełniliśmy jeden, ważny warunek!
Polacy w końcu doczekali się tego wyjątkowego dnia! W końcu do Stanów Zjednoczonych będzie można podróżować bez wizy! A wszystko to dlatego, że odsetek obywateli, którym amerykańskie służby imigracyjne odmówiły wizy był mniejszy niż 3%. Była to pierwsza taka sytuacja od lat. 


Visa Waiwer Program to program ruchu bezwizowego, który sprawia, że można podróżować do Stanów Zjednoczonych w celach turystycznych oraz służbowych bez wizy. Dotyczy to jedynie pobytów do 90 dni. 


Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które w pilnym trybie muszą polecieć do Stanów Zjednoczonych, a nie mają czasu na załatwianie formalności, jak to było wcześniej. Jedynym punktem będzie rejestracja w elektronicznym systemie podróży, w tzw. 
Electronic System for Travel Authorization. Osoby, które będą chciały wyjechać w podróż dłuższą niż 90 dni będą musieli wypełnić dokumenty i poczekać na wydanie wizy. Koszt to około 600 zł. 

Do USA bez wizy będziemy się mogli udać już latem 2020 roku! źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl 
Udostępnij na Facebooku