Chłopczyk urodził się ze zdeformowanym ciałem. Ma dwa przyrodzenia i trzy nogi. Lekarze doradzali rodzicom aborcję.

Małgorzata
8 miesięcy temu
Chłopczyk urodził się ze zdeformowanym ciałem. Ma dwa przyrodzenia i trzy nogi. Lekarze doradzali rodzicom aborcję.
FB Udostępnij na Facebooku
W Rosji na świat przyszedł chłopczyk ze zdeformowanym ciałem. Dziecko urodziło się z dwoma penisami, trzema nogami i niewykształconym odbytem.
Maleńki chłopczyk urodził się w Rosji. Rodzice dziecka, które urodziło się z dwoma penisami, trzema nogami i niewykształconym odbytem wiedzieli, że synek będzie niepełnosprawny. Lekarze powiadomili ich o tym, gdy zobaczyli poważne deformacje u dziecka na jednym z USG. Kobieta nie zgodziła się jednak na aborcję i postanowiła urodzić synka bez względu na wszystko.


Chłopiec trafił pod opiekę wspaniałych lekarzy w Moskwie, którzy przeprowadzili wiele operacji, które mają zagwarantować dziecku normalne funkcjonowanie w przyszłości. Urolodzy usunęli dodatkowego penisa i przeszczepili odbyt. Wcześniej jeden z chirurgów usunął trzecią nogę. 


Lekarze stwierdzili, że dodatkowy penis oraz noga pochodziły najprawdopodobniej od brata bliźniaka, który nie wykształcił się prawidłowo w macicy. Przed chłopcem jeszcze ostatnia operacja, ale wszystko wskazuje na to, że nie będzie się w przyszłości różnił od swoich rówieśników. źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl
Udostępnij na Facebooku