Uderzył dzieckiem podczas chrztu. To oburzające!


11 miesięcy temu
Uderzył dzieckiem podczas chrztu. To oburzające!
FB Udostępnij na Facebooku
Wideo umieszczone w artykule sprawia, że krew "gotuje" się w żyłach. Duchowny o mały włos nie zabił dziecka!
W Rosji tradycją jest, aby podczas sakramentu chrztu duchowny zanurzył dziecko w wodzie. Podczas chrztu w Gatczynie o mały włos uniknięto tragedii.
 
Nagranie które trafiło do sieci wywołało burzę. Dzień chrztu jest dniem niezwykłym, jednak powód rozgłosu jest zupełnie inny. Duchowny podczas chrztu szarpie dziecko i uderza jego główką o chrzcielnice!


Duchowny według tradycji powinien zanurzyć dziecko w wodzie, jednak temu maluszkowi ten pomysł się nie podobał. Zakomunikował brak chęci kąpieli w zimnej wodzie w bardzo dosadny sposób. Chłopiec szarpał się, wyrywał. Duchownego zachowanie dziecka bardzo rozjudziło księdza, który chcąc zachować tradycję zaczął agresywnie trzymać chłopca. W wyniku tych zachowań chłopczyk uderzył głową w chrzcielnicę!
Przerażona mama chłopca próbowała zareagować, jednak ksiądz skutecznie jej to uniemożliwiał. Tuż po tym incydencie kobieta poinformowała policję i przełożonych duchownego.  Ksiądz nie widział nic złego w swoim zachowaniu.  Teraz został już odsunięty od obowiązków kapłańskich.
"Mama chłopca pewnie po prostu nudzi się, ma dużo wolnego czasu i nie ma nic do roboty. Zdenerwowała się, choć nic strasznego się nie wydarzyło" - tak skwitował całe zajście ksiądz.

źródło: popularne.pl | fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku