Jej twarz ma dziwne proporcje z powodu wypełniaczy. Zastanów się, czy chcesz to zobaczyć.

Małgorzata
7 miesięcy temu
Jej twarz ma dziwne proporcje z powodu wypełniaczy. Zastanów się, czy chcesz to zobaczyć.
FB Udostępnij na Facebooku
Sammy Lewis zgromadziła na swoim Instagramie aż 40 tysięcy obserwatorów. Kobieta otwarcie nazywa siebie "silikonową zdz***" i chętnie publikuje swoje zdjęcia, które niejednego zszokowały.
Przeglądając profil Sammy nasuwa nam się pytanie - dlaczego ludzie ją obserwują? Robią to z czystej ciekawości, czy po prostu są zwolennikami mocnych wrażeń? Jedno jest pewne - kobieta, która uwielbia obuwie Louboutin oraz wypełniacze nie ma już w sobie nic naturalnego. 
Uzależniona od operacji plastycznych Lewis jest niewątpliwie przykładem tego, jak kobiety nie chciałyby wyglądać. Sammy wydaje się być jednak zadowolona ze swojego wyglądu chociaż wielu jej obserwatorów twierdzi, że wygląda wręcz karykaturalnie. Jej twarz ma teraz dziwny kształt. Broda jest skrócona, usta monstrualnie powiększone i ten maleńki nosek... Wszystko to tworzy obraz, którego z całą pewnością nie da się odzobaczyć. 
Jak Wam się wydaje - Sammy przesadziła? Jesteśmy niezwykle ciekawi Waszego zdania!źródło: papilot.pl  I  fotografie: papilot.pl
Udostępnij na Facebooku