Trzej Królowie zgłodnieli i wybrali się do McDrive'a! To zdjęcie jest hitem!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Trzej Królowie zgłodnieli i wybrali się do McDrive'a! To zdjęcie jest hitem!
FB Udostępnij na Facebooku
W Chorzowie zostało właśnie zrobione zdjęcie, które od razu stało się hitem! Jak Wy byście zareagowali na Trzech Mędrców ze Wschodu, którzy podjeżdżają na koniach do... McDrive'a?
Wczoraj w naszym kraju obchodzone było Święto Trzech Króli. W całej Polsce z tej okazji organizowano marsze Trzech Królów, procesje i parady. Okazji do uśmiechu było co niemiara. 

O tym przekonało się doskonale miasto Chorzów. To właśnie tam trzech mężczyzn przebranych za trzech mędrców ze wschodu, gdy dopadł ich głód postanowiło zajechać do McDonalda! Panowie na koniach podjechali do McDriva i w kolejce czekali na obsługę. 


Sieć fast foodów oferuję usługę McDrive dla kierowców, aby zakupili posiłek bez wychodzenia z samochodu. Co prawda, nasi Trzej Królowie samochodów nie mieli, ale koń to wszakże też "pojazd" i "środek transportu".


W przebraniu podjechali więc do okienka, zamówić ulubione kanapki i zestawy. Ktoś, kto zrobił im to zdjęcie, musi być z siebie teraz dumny - momentalnie stało się ono hitem polskiej części internetu.

Oto nowoczesne podejście do drogi, na której końcu oczekuje Dzieciątko! 

źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl, radiozet.pl
 
 
Udostępnij na Facebooku