Zmarła na koronawirusa osierociła dziecko. Suma zbiórki rośnie z każdą godziną. Niesamowite!!

Joanna
4 miesięcy temu
Zmarła na koronawirusa osierociła dziecko. Suma zbiórki rośnie z każdą godziną. Niesamowite!!
FB Udostępnij na Facebooku
Zaledwie kilka dni temu zmarła kobieta zakażona koronawirusem. Dwa tygodnie po porodzie opuściła swojego synka - małego Leosia, który dopiero co poznał mamę, a już się musiał z nią pożegnać.

Śmierć kobiety.

Początkowo zakładano że śmierć kobiety była w wyniku zakażenia wirusem. Jak się okazało - do zgonu doszło w wyniku sepsy, która prawdopodobnie się wdała przez zarówno koronawirusa, jak i powikłania po cesarskim cięciu. Z tego powodu nie wirus, a ostatecznie sepsa została uznana jako główna przyczyna śmierci. 
Jak informuje przedstawiciel szpitala w którym leżała pacjentka - zaledwie 7 dni po porodzie, kobieta została przeniesiona do szpitala w Łańcucie, ze względu na koronawirusowe zapalenie płuc.  W 13-tej dobie rozpoznano u kobiety stan septyczny, z powodu którego musiała przejść zabieg chirurgicznego usunięcia stanu zakażenia. Zaledwie 12 godzin po operacji doszło do zatrzymania krążenia. Niestety, reanimacja nie odniosła żadnych skutków. U kobiety stwierdzono zgon. 

Zbiórka dla małego Leosia.

Mały Leoś jedynie przez chwilę miał okazję pobyć ze swoją mamą. Jak piszą założyciele zbiórki -  nic nie zwróci chłopcu mamy, jednak uzbierane pieniądze ułatwią mu i jego tacie stawienie czoła problemom dnia codziennego. Jak wspomina jedna z założycielek - ciężko jest jej się pogodzić ze stratą kobiety. 

Emilia była aplikantką adwokacką (ORA Rzeszów), która była bardzo zaangażowana w swoją pracę, była sumienna, przyjazna, pomocna. Ciężko pogodzić się z tak nagłą stratą tej niesamowitej osoby. Jestem dumna, że mogłam być jej patronem i przyjaciółką...

 Bardzo proszę o pomoc w tych bardzo trudnych dla ojca i dziecka chwilach. 

Zrzutka została udostępniona ponad 8 tysięcy razy, a uzbierane zostało już ponad 160 tysięcy złotych. Chcesz wesprzeć małego Leosia i jego tatę? Kliknij TUTAJ

Źródło: popularne.pl | Fotografie: opoka.photo

Zobacz także:

Małżeństwo wspiera potrzebujący szpital. Niesamowite, że wystarczyły drukarki 3D i zaangażowanie. Wspaniała inicjatywa!
2. Oddali swoją 12-letnią córkę na pożarcie potworowi! Dziewczynka przeżyła prawdziwy koszmar!
3. Wiadomo, jakie są nowe objawy koronawirusa! Już nie tylko katar i kaszel!
Udostępnij na Facebooku