Piosenkarz w poważnych tarapatach z wypadkiem w tle. Prosi wszystkich o pilną pomoc w tej trudnej dla niego sytuacji.

Piotr
7 miesięcy temu
Piosenkarz w poważnych tarapatach z wypadkiem w tle. Prosi wszystkich o pilną pomoc w tej trudnej dla niego sytuacji.
FB Udostępnij na Facebooku
Sytuacja nie przedstawia się optymistycznie..
Kilka dni temu syn znanego i lubianego gwiazdora muzyki disco polo dostał poważnego wypadku. Jadąc na motorze, jeden z samochodów wjechał w niego. Był to bardzo niebezpieczny wypadek. Syn musiał przejść operacje, jednak teraz każdy może pomóc. Ilość krwi jest nie wystarczająca, dlatego muzyk prosi każdego o szybką pomoc!
 
Paweł Kucharski, czyli lider zespołu disco Top One za pomocą portali społecznościowych namawia swoich fanów do szybkiej pomocy. Krew jest potrzebna, a niestety nie da się jej wyprodukować. Co ważne, grupa krwi tutaj nie ma znaczenia. Wystarczy, że osoba oddająca jest zdrowa i nie przechodzi przez przewlekła chorobę!
 
 
Zobaczcie, co napisał gwiazdor!

BŁAGAM WAS O POMOC DLA MOJEGO SYNA !!! 25 maja 2019 spotkała mnie i moją rodzinę ogromna tragedia. [..] W związku z tym zwracam się do WAS z błagalną prośbą o honorowe oddanie krwi, ponieważ wiele jej Rafał będzie potrzebował. Nie istotna jest grupa krwi, ani też płeć. Wystarczy być zdrowym i nie leczyć się na przewlekłą chorobę. Każda kropla Waszej krwi będzie na wagę złota i wsparciem dla życia mojego syna. Sprawa jest MEGA PILNA !!!!!!!!!!!! 


 
W dalszej części artysta pisze, jak każdy z nas może pomóc. Wystarczy znaleźć najbliższą stację krwiodawstwa i udać się do niej. Nawet najmniejsza ilość jest ważna dla życia syna artysty!
 
Liczymy na to, że znajdą się dobrzy ludzie i pomogą w tych trudnych chwilach..
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku