Tragiczny wypadek w Górzycy. Nie żyje trzech młodych chłopców.

Joanna
tydzień temu
Tragiczny wypadek w Górzycy. Nie żyje trzech młodych chłopców.
FB Udostępnij na Facebooku
Tragiczna śmierć trzech nastolatków, którzy bez uprawnień przemieszczali się samochodem. Jeden z chłopców, będący kierowcą stracił panowanie nad kierownicą w wyniku czego doszło do tragedii.
Do tragicznego wypadku doszło w Górzycy (województwo lubuskie) w okolicach godziny 5.30. Jak udało się ustalić śledczym - nastolatek, wraz ze swoimi kolegami podróżował samochodem marki ford, gdy nagle stracił panowanie i wypadł z drogi. Auto uderzyło w drzewo, dachowało i wbiło się w betonowe ogrodzenie. Nie jest wiadome, skąd mieli samochód. 

Jak informuje Ewa Murmyło z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach - w wyniku wypadku śmierć poniósł młody kierowca, mieszkaniec powiatu słubickiego, oraz jadący z nim dwoje nastolatków. 

Wstępne ustalenia.

Wstępne śledztwo wykazało, że kierujący samochodem osobowym marki ford fiesta stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na lewe pobocze, zahaczył o dwa drzewa i dachując ściął betonowy płot. 

Siła uderzenia była tak ogromna, że osoby przebywające w aucie nie miały szans na przeżycie. Mimo tego, służby ratunkowe podjęły próbę odratowania ich. Niestety bez skutku. 

Śledztwo nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Słubicach ma wyjaśnić przyczynę i dokładne okoliczności wypadku. Na miejsce zdarzenia został sprowadzony policyjny psycholog, w celu wsparcia rodzin.

Słubiccy policjanci próbują teraz ustalić, skąd młodzi mężczyźni mieli w posiadaniu auto i klucze do niego. 

Jak poinformował rzecznik lubuskiej policji, Marcin Maludy - pomocne dla całego postępowania będą wyniki badań prosektoryjnych, które zostały zarządzone przez prokuraturę. 

Źródło: tvn24.pl | Fotografie: polsatnews.pl

Zobacz także:

1. Bestialski zamach na szpital położniczy. Cudem udało się uratować noworodka.
2. Dziewczynka powiedziała, że jeden z mężczyzn w sklepie jest stary. To co się później stało sprawiło, że jej matka zamarła!
3. Przeglądała zdjęcia synka i zamarła! Śmierć była tuż obok
Udostępnij na Facebooku