Tragiczny wypadek. Nie żyje Polka i jej trzy małe córeczki.

Joanna
4 miesięcy temu
Tragiczny wypadek. Nie żyje Polka i jej trzy małe córeczki.
FB Udostępnij na Facebooku
37-letnia kobieta i jej trzy córki tragicznie zginęły w wypadku samochodowym, spowodowanym przez młodego kierowcę. 20-latek uciekając przed policją przejechał na czerwonym świetle i uderzył w samochód, którym podróżowała rodzina.
Tragiczne zdarzenie miało miejsce w miejscowości Brampton w Kanadzie. Niedługo przed wypadkiem, policjanci zauważyli jadącego nieprzepisowo kierowcę samochodu marki Infinity. Mundurowi postanowili go zatrzymać, jednak 20-latek chcąc uniknąć konsekwencji postanowił im uciec. 

20-latek z pełną prędkością przejechał na czerwonym świetle i wjechał na skrzyżowanie, gdzie doprowadził do zderzenia kilku samochodów. Jednym z pojazdów podróżowała 37-letnia nauczycielka, Karolina Ciasullo i jej trzy małe córeczki: 6-letnia Klara, 4-letnia Lilianna i zaledwie roczna Mila. 

Klara zginęła na miejscu. Matka i jej dwie pozostałe córki trafiły do szpitala, gdzie niestety również zmarły z powodu odniesionych obrażeń. 

20-letni kierowca Infinity trafił do szpitala, gdzie walczy o życie. Jak się później okazało - mężczyzna był już wcześniej znany policji i miał odebrane prawo jazdy z powodu wykroczeń drogowych. Mimo tego, wsiadł za kierownicę i spowodował tragedię. 
 

Członkowie społeczności i policja próbowali zatrzymać tego kierowcę. Powinien trafić za kratki za zabranie 4 niewinnych żyć. To bezczelny przestępca, który nie ma szacunku dla ludzkiego życia

- skomentował oburzony burmistrz Brampton Patrick Brown. 

Źródło: fakt.pl, o2.pl | Fotografie: fakt.pl

Zobacz także:

1. Horror w polskim schronisku. ''Psy umierają jak muchy, w strasznych cierpieniach''.
2. Włożyła noworodka do kosza na pranie. Maleństwo zmarło.
3. Niecodzienny pościg na ulicach Częstochowy. Uciekinierzy na rowerach, policjanci na...koniach!
 
Udostępnij na Facebooku