Tragedia w Zagórzu. Zabiła swoją 5-letnią córkę, po czym sama podcięła sobie żyły.

Joanna
6 miesięcy temu
Tragedia w Zagórzu. Zabiła swoją 5-letnią córkę, po czym sama podcięła sobie żyły.
FB Udostępnij na Facebooku
Niewyobrażalna tragedia wydarzyła się w gminie Babice w województwie małopolskim. Matka udusiła swoją 5-letnią córkę, po czym sama próbowała popełnić samobójstwo.
Tragiczne zdarzenie miało miejsce w czwartek przed południem w miejscowości Zagórze. Mała Julka została zamordowana przez swoją własną matkę, która po tym co zrobiła sama próbowała sobie odebrać życie. 41-letnia matka dziecka została zabrana do szpitala. 

Jak udało się ustalić - 41-letnia sprawczyni wzięła w ramiona swoją śpiącą córeczkę, po czym przycisnęła ją do siebie tak mocno, że 5-latka straciła oddech. Następnie Monika R. usiadła obok ciałka dziewczynki i podcięła sobie żyły. Siedząc tak obok swojej martwej córeczki, w ciszy obserwowała spływającą krew.

Cisza ta została przerwana przez zaniepokojoną babcię Julki. Gdy kobieta weszła do pokoju, zastała makabryczny widok. Krzyki jej usłyszał sąsiad, który zaalarmował policję. Jak poinformował Sebastian Gleń, rzecznik Małopolskiej Policji - 

Mężczyzna, który mieszka z rodziną piętro wyżej nad tymi trzema kobietami, zaalarmowany krzykiem babci, zbiegł na pomoc i zadzwonił na numer 112. Matka była ranna, została zabrana do szpitala. Jej zdrowiu i życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Przebywa aktualnie na obserwacji psychiatrycznej w szpitalu w Chrzanowie. 

Kobieta bardzo kochała swoją córkę.

Ze względu na kiepski stan matki dziecka, nie udało się jej przesłuchać. Przesłuchani zostali sąsiedzi i bliscy rodziny. Jak się okazuje - nigdy niczego niepokojącego nie doświadczyli. Jak informuje sąsiadka i wieloletnia przyjaciółka Moniki R. - 41-latka bardzo kochała Julkę i ciężko uwierzyć w to co się stało. Kobieta jest pewna, że coś musiało się wydarzyć w jej życiu, że posunęła się do takiej tragedii. 

Źródło: popularne.pl | Fotografie: malbork.naszemiasto.pl

Zobacz także:

1. Chciał pomścić swoją 14-letnią córką, która została zgwałcona. Trafił za kratki!
2. Mężczyzna oszukany przez ''amerykańską żołnierkę''. Stracił dziesiątki tysięcy złotych!
3. Poparzyła się olejem, wskutek czego ponad połowa jej ciałka uległa poparzeniu! Uruchomiono zbiórkę na leczenie małej Klaudii.
Udostępnij na Facebooku