Tragedia w Wielkiej Brytanii. Dwoje małych dzieci bestialsko zamordowane przez nożownika.

Joanna
12 miesięcy temu
Tragedia w Wielkiej Brytanii. Dwoje małych dzieci bestialsko zamordowane przez nożownika.
FB Udostępnij na Facebooku
Do ogromnej tragedii doszło w stolicy Anglii, Londynie. Dwoje małych dzieci, w wieku 1 i 3 lat zostały zaatakowane przez nożownika. Z powodu zbyt licznych ran - nie udało się ich uratować.
Tragiczny atak miał miejsce 26-ego kwietnia na wschodzie Londynu w gminie London Borough of Redbridge, w dzielnicy Ilford.
O godzinie 17:30 czasu lokalnego, policja otrzymała zgłoszenie, że w domu przy Aldborough Road, dwójka dzieci została poważnie zraniona przez nożownika. 

Pierwszym ratownikom medycznym udało się przybyć na miejsce w zaledwie 10 minut po otrzymaniu zgłoszenia. Gdy dotarli na miejsce - okazało się, że na miejscu znajduje się dwoje małych dzieci - roczna dziewczynka i trzyletni chłopiec, oraz 40-letni mężczyzna. Dziewczynka zmarła na miejscu z powodu zbyt licznych ran kłutych na ciele. Trzylatek został natychmiastowo przetransportowany do placówki medycznej, jednak również i mu nie udało się przeżyć. Zmarł w szpitalu. Jak informują brytyjskie media - do szpitala trafił także 40-latek, jednak nie jest znany jego stan zdrowia. Wiadome jest tylko tyle, że on również miał na ciele rany kłute po ciosach zadanych nożem. 

Jak wynika z informacji podanych przez Daily Mail Online - w całej akcji ratowniczej, udział brał m.in. helikopter. Oprócz tego, na miejscu zbrodni znajdowały się trzy karetki pogotowia i policja. Na chwilę obecną funkcjonariuszom nie udało się ustalić przyczyny zbrodni. Całe śledztwo skupia się na rannym 40-latku, który przebywa w placówce medycznej, ponieważ  jak się okazało - mężczyzna był już znany wcześniej policji.  

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl, popularne.pl | Fotografie: tvp.info

Zobacz także:

1. Półroczna dziewczynka z wadą serca pokonała koronawirusa! Prawdziwa wola walki!
2. Bliźnięta zostały potrącone przy przejściu dla pieszych! Walczą o życie!
3. Dominika Kulczyk: Zobacz, jak tym razem pomaga medykom. DZIĘKUJEMY!
Udostępnij na Facebooku