Tragedia w Bydgoszczy! Nie żyje dwoje dzieci, a matka próbowała popełnić samobójstwo.

Joanna
2 tygodni temu
Tragedia w Bydgoszczy! Nie żyje dwoje dzieci, a matka próbowała popełnić samobójstwo.
FB Udostępnij na Facebooku
Do dramatu doszło w jednym w bydgoskich mieszkań w bloku. To tam odkryto zwłoki dwóch chłopców- bliźniaków. Dzieci miały zaledwie dwa miesiące. Matka ofiar przebywa w szpitalu w stanie ciężkim.
Do niecodziennego zgłoszenia doszło w poniedziałek, 10-ego lutego. To wtedy zaniepokojeni sąsiedzi zadzwonili na policję. Gdy funkcjonariusze dotarli na wskazany adres, na miejscu było już pogotowie ratunkowe, które znalazło ciała dwóch chłopców w wieku niemowlęcym. Niestety, reanimacja trwająca około dwóch godzin nie odniosła żadnych skutków. Dzieci nie żyły. Jak się okazało, na początku podejrzewano zatrucie tlenkiem węgla. Tę możliwość jednak odrzucono, a podejrzenia padły na matkę chłopców. Nie wykluczono również działania osób trzecich. W tamtej chwili ojciec dzieci przebywał w pracy.
 

Co dalej z matką dzieci?

Kobieta posiada również starsze dziecko, które w chwili wypadku przebywało w przedszkolu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że podejrzana chodziła do psychiatry. Wynikać to może z depresji poporodowej na którą rzekomo mogła chorować. Niestety, 40-latka po nieudanej próbie samobójczej, przy której zażyła leki, leży w szpitalu w stanie zagrażającym życiu, dlatego też nie można jej na chwilę obecną przesłuchać. Przesłuchiwani są za to ojciec nieżyjących bliźniaków, który w tamtym momencie przebywał w pracy, jak i sąsiedzi.  

Sekcja zwłok bliźniąt, śledztwo.

Wstępne badanie chłopców wykazało, że na ich ciałach nie stwierdzono żadnych oznak przemocy. Prokurator Marcin Stachowiak poinformował, że sekcja zwłok jest zaplanowana na środę, 12-ego lutego. To wtedy będą wstępne wyniki.  Bardziej szczegółowe mogą być dopiero za dwa lub trzy tygodnie, jeśli tego będzie wymagać sytuacja.  Jak poinformował expressbydgoski, Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy wszczęła postępowanie przygotowawcze pod kątem zabójstwa

Źródło: expressbydgoski.pl | Fotografie: expressbydgoski.pl

 

Zobacz także: 

1. Kobieta zgłosiła zaginięcie swojego dziecka. W jej torebce znaleziono fragmenty jego ciała!
2. Schudła aż 76 kg w ciągu roku! Marzyła o tym, aby mieć dziecko!
3. Pielęgniarka opowiedziała, jak traktowane są w szpitalu dzieci, które przeżyły aborcję! To straszne!

 

Udostępnij na Facebooku