Tragedia na Mazowszu. Na ziemię runęła awionetka


9 miesięcy temu
Tragedia na Mazowszu. Na ziemię runęła awionetka
FB Udostępnij na Facebooku
TVP poinformowała o tragicznym wypadku awionetki, w wyniku którego pilot zmarł. Samolot runął na ziemię i stanął w płomieniach. Straż pożarna miała problem z poskromieniem żywiołu.
Stacja TVP podała informacje o tragicznym wypadku awionetki. Śmierć poniósł 49 - letni pilot kierujący samolotem. Wczoraj, w godzinach wieczornych w miejscowości Zalesie Nowe doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna kierujący samolotem najprawdopodobniej stracił panowanie nad maszyną. Awionetka zaczęła niespodziewanie opadać i w końcu runęła na ziemię. Chwilę później stanęła w płomieniach. Śmierć pilota została błyskawicznie potwierdzona.
 
Przybyłym na miejsce strażakom ukazał się ogromny pożar i gęsty, gryzący dym. Awionetka po upadku niemal błyskawicznie zajęła się ogniem i to właśnie on ostatecznie przekreślił szanse na znalezienie pilota żywym. Wiele godzin zajęło służbą ugaszenie pożaru. W którym dokładnie momencie zginął pilot - jedyna ofiara wypadku - jeszcze nie ustalono. Śledczy nadal badają sprawę. Kwestia nagłej zmiany lotu maszyny również jest zagadką - dlaczego zaczęła lecieć w dól? Istnieją pewne przypuszczenia, jednak trzeba je potwierdzić.
 
Minie trochę czasu zanim dowiemy się większej liczby faktów w sprawie tej katastrofy.
Rodzinie składamy wyrazy współczucia.źródło: pikio.pl | fotografie: pikio.pl
 
Udostępnij na Facebooku