Tragedia na komendzie. Policjant śmiertelnie postrzelił się w głowę.

Joanna
2 miesięcy temu
Tragedia na komendzie. Policjant śmiertelnie postrzelił się w głowę.
FB Udostępnij na Facebooku
32-letni funkcjonariusz policji postrzelił się w głowę z broni służbowej. W stanie ciężkim trafił do szpitala, jednak jego życia nie udało się uratować.
Do tragicznego wypadku doszło w 29-ego maja między godziną 17 a 18 na komendzie policji w miejscowości Koło niedaleko Konina (województwo wielkopolskie). 32-letni, doświadczony policjant, przebywający samotnie w jednym z pokoi dzielnicowych postrzelił się w głowę z broni służbowej. Obecnie nie ustalono, jak doszło do tragicznego zdarzenia.

Jak poinformowała Aleksandra Marańda, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Koninie -
 

Dwóch funkcjonariuszy kończyło służbę. Jeden poszedł na piętro komendy rozliczać się, drugi pozostał w pomieszczeniu. Policjanci usłyszeli huk. Gdy wrócili do pomieszczenia, okazało się, że funkcjonariusz leży z raną postrzałową głowy.

Tuż po wypadku policjant w bardzo ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się go uratować i po kilku godzinach mężczyzna zmarł. Prokuratura Okręgowa w Koninie obecnie próbuje ustalić, czy postrzał był efektem wypadku, czy funkcjonariusz targnął się na swoje życie.

Jak oceniła rzecznik prasowy Aleksandra Marańda - generalnie wygląda to na nieszczęśliwy wypadek.

32-latek był policjantem od blisko 7 lat. W ostatnim czasie służył w wydziale prewencji i był dzielnicowym. Na miejscu pracuje prokurator i służby wewnętrzne policji.

Źródło: fakt.pl, wiadomosci.radiozet.pl | Fotografie: radiopoznan.fm

Zobacz także:

1. Ktoś regularnie przebijał opony w samochodach. Wandalem okazał się być... pies!
2. Youtuberzy oddali swojego adoptowanego syna. Powód szokuje!
3. Ratownicy podnieśli ciało 10-latki. To wtedy odpadła część jej czaszki.
Udostępnij na Facebooku