Trafiła do więzienia, bo zaatakowała mężczyznę, który chciał zgwałcić jej córeczkę!

Małgorzata
6 dni temu
Trafiła do więzienia, bo zaatakowała mężczyznę, który chciał zgwałcić jej córeczkę!
FB Udostępnij na Facebooku
Shankita Briley wróciła do domu i zastała w nim obcego mężczyznę, który próbował wykorzystać seksualnie jej dziecko. Kobieta wpadła w szał i wygoniła pedofila używając metalowej rury. Za swój czyn została aresztowana.

Przyłapała pedofila na gorącym uczynku i to we własnym domu. 

Shankita Briley wracając do domu nie przypuszczała, że zastanie w nim obcego mężczyznę. Gdy przekroczyła próg zobaczyła dalekiego sąsiada, który oblizywał usta jej 9-letniej córeczki i próbował zmusić dziewczynkę do pocałunku. Pedofil od niedawna wynajmował dom kawałek od Briley. Kobieta wpadła w szał. Sytuacja miała miejsce w Bethlehem w Pensylwanii w Stanach Zjednoczonych. 

 

Rzuciła się na mężczyznę z metalową rurą. 

Shankita wpadła w niewyobrażalna wściekłość. Powiedziała policjantom, ze myślała tylko o tym, że ten zboczeniec krzywdzi jej córkę. 35-latka złapała za metalową rurę i uderzyła nią pedofila w głowę i w twarz. Pobity mężczyzna czym prędzej opuścił dom kobiety. Briley powiadomiła policję, która odnalazła zakrwawionego pedofila w wynajmowanym domu. Funkcjonariusze zabrali rannego do szpitala i według ich relacji mężczyzna po drodze stracił przytomność. 

Shankita została aresztowana, a pedofil stał się ofiarą. 

Żadne zarzuty przeciwko sąsiadowi 35-latki nie zostały wniesione mimo, że policjanci zapewniają, że przyglądają się tej sprawie. Natomiast 35-latka, która broniła swojej 9-letniej córki trafiła do aresztu w związku z napaścią z użyciem siły, atakiem i prześladowaniem. Kobieta wyszła z więzienia po wpłaceniu kaucji w wysokości 25 000 dolarów. 

źródło: popularne.pl  I  fotografie: pinbook.pl

Zobacz także:


 
Udostępnij na Facebooku