Trafił do więzienia o zaostrzonym rygorze za nękanie i molestowanie. Te zarzuty to nieprawda!


8 miesięcy temu
Trafił do więzienia o zaostrzonym rygorze za nękanie i molestowanie. Te zarzuty to  nieprawda!
FB Udostępnij na Facebooku
36 - letni Australijczyk boleśnie przekonał się, że bezinteresowna pomoc niestety nie zawsze popłaca. Pomógł młodej kobiecie naprawić samochód, w zamian kobieta oskarżyła go o nękanie i molestowanie. Teraz okazało się że kłamała!
20 - letnia Caitlyn Gray po niegroźnym wypadku samochodowym zjechała na pobliską stację benzynową w celu naprawienia auta. Tam spotkała  36 - letniego Kenana Basica, który zaoferował jej swoją pomoc. Po dwóch godzinach samochód udało się naprawić.
 
Dziewczyna oskarżyła mężczyznę o nękanie i molestowanie. Z jej relacji wynika, że mężczyzna chciał jechać razem z nią, na wypadek gdyby coś przestało działać w samochodzie. Kobieta odmówiła. Kenan w ramach "zadośćuczynienia" miał jej zaproponować seks oralny. Caitlyn oburzona wsiadła do swojego auta i odjechała. Mężczyzna miał ruszyć za nią.


Gdy w samochodzie kobiety zaczęło się coś psuć zatrzymała się, aby sprawdzić co się dzieje. 36 - latek miał podejść i zacząć obmacywać swoją ofiarę. Wtedy uciekła i zadzwoniła do swojego chłopaka o pomoc. Ten następnie miał zadzwonić na policję.


Kean na następny dzień został aresztowany. Po oskarżeniach kobiety stracił pracę, odeszła od niego żona. Po tygodniu spędzonym w więzieniu o zaostrzonym rygorze śledczy odkryli prawdę. 20 - latka kłamała. Oskarżona przyznała się do winy i trafiła na 9 miesięcy do więzienia.
Udostępnij na Facebooku