To miał być najwspanialszy dzień w ich życiu! Tymczasem zakończył się żałobą!

Małgorzata
10 miesięcy temu
To miał być najwspanialszy dzień w ich życiu! Tymczasem zakończył się żałobą!
FB Udostępnij na Facebooku
Ślub i wesele są początkiem nowej drogi dla zakochanych. W tym przypadku jednak dzień, który miał być najpiękniejszym stał się najgorszym i pełnym smutku.
Tuż po ślubie Państwo Młodzi wspólnie z gośćmi udali się nad wodę, gdzie planowali razem odpoczywać i świętować ten wyjątkowy dzień. Niestety, ale nikt nie będzie wspominał tych chwil pozytywnie. 

Odpoczywając nad wodą i pływając niedaleko wielkiej tamy, goście weselni postanowili zrobić sobie wspólne zdjęcie. Stojąc w głębokiej wodzie, do zdjęcia ustawiło się sześć osób w tym Panna Młoda. Cztery osoby z tego grona zginęły. 


Do tragicznego wypadku doszło w Indiach w stanie Tamil Nadu. Niedaleko tamy Pambar jedna z ustawionych do selfie osób poślizgnęła się i pociągnęła za sobą pozostałych. 


Dwie osoby z sześciu przeżyły upadek. Pozostałe osoby zginęły w niewyobrażalnych męczarniach. 

Okazuje się, że w Indiach nie jest to pierwsza sytuacja, gdy ludzie giną podczas robienia selfie. Wydawałoby się, że robienie zdjęć nie może być niebezpieczne, a tymczasem ludzie podczas robienia selfie rzadko zwracają uwagę na bezpieczeństwo i skupiają się tylko na tym, aby mieć efektywne zdjęcie. 

Kolejnym krajem w rankingu śmierci podczas robienia selfie jest Rosja, a później USA i Pakistan.


źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl , tvn24.pl
 
Udostępnij na Facebooku