To co zrobiła książęca para na chrzcie Archiego to wyjątkowy gest! W ceremonii przemyślano każdy szczegół !


11 miesięcy temu
To co zrobiła książęca para na chrzcie Archiego to wyjątkowy gest! W ceremonii przemyślano każdy szczegół !
FB Udostępnij na Facebooku
Rodzina królewska od dawna jest na celowniku brytyjskich paparazzi. Najpierw sensacje wzbudziła wybranka księcia Harrego- Meghan Markle. Niedługo potem świat zalała informacja o pierwszej ciąży księżnej. W maju na świat przyszedł ich syn, któremu nadano imię Archie.
Chrzest księcia odbył się 6 lipca. Ceremonia miała charakter prywatny. Uczestniczyło w niej tylko 25 osób. Jednak zagraniczne media i tak zdążyły sfotografować książęcą parę, które obiecała podzielić się zdjęciami za kilka dni i tym samym złamać królewski protokół. 

 
 

Grupowe zdjęcie

W sieci zawrzało. Znany portal „The Mirror” po ukazaniu się zdjęcia grupowego rodziny królewskiej, pokusiło się o jego analizę. Okazało się, że zdjęcie jest wyrazem hołdu dla zmarłej matki księcia Harrego- Księżnej Diany. 
 

Starannie dobrane szczegóły

Tezę portalu „The Mirror” potwierdza ubiór małego księcia. Chłopiec był ubrany w szatę w której w 1984 roku ochrzczono jego księcia Harrego. To nie koniec niespodzianek. Zwrócono uwagę także na uczestników tego zdjęcia- głównie na postacie za plecami . Są to książę William i jego małżonka Kate, książę Karol z księżną Camillą, a także mama Meghan. Oprócz nich zagadkę kryją dwie inne kobiety ...
 

 
 

 

Hołd dla tragicznie zmarłej księżnej 

Dwie kobiety okazują się być siostrami księżej Diany! Są to oczywiście Lady Jane Fellowes oraz Lady Sarah McCorquodale. Obie otrzymały zaproszenie z szacunku dla księżnej Diany. Należy zaznaczyć, iż wcześniej nie pojawiły się na chrzcinach dzieci Williama. Oprócz tego gwarantem jest też ławka na której siedzi książęca para . Jest zupełnie identyczna do tej, na której siedziała w 1984 roku zmarła księżna. 

Nie ulega wątpliwości, że to wspaniale przygotowany hołd dla Diany! 

Źródło: Plotek.pl 

Udostępnij na Facebooku