"Tato, przepraszam..." - hobby syna prezydenta Argentyny wywołało oburzenie!

Małgorzata
8 miesięcy temu
FB Udostępnij na Facebooku
W ostatnim czasie w Argentynie miały miejsce wybory prezydenckie, które wygrał 60-letni Alberto Fernandez.
Internautów mało interesuje to, jakie zainteresowania i poglądy polityczne ma nowowybrany prezydent. Bardziej interesuje ich jego rodzina, a przede wszystkim syn, 24-letni Estanislao Fernandez.


Syn Fernandeza interesuje się Cosplayem oraz uwielbia spędzać czas grając w gry wideo. Przebiera się on też w najbardziej popularne postacie z gier, komiksów oraz filmów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że 24-latek woli postacie kobiece.


Młodzieniec zakłada wyzywające ubrania i robi makijaż. Był już Czarownicą z Disneya, Catwomen czy Pikachu. Zdjęcia swoich przebrań publikuje na swoim Instagramie. 


Instagram syna prezydenta jest obserwowany przez 200 tysięcy osób! Jak sam podkreśla - jest to jego hobby, które zajmuje tylko jego wolny czas i nie wkracza w strefę biznesową. Estanislao pracuje w dużej firmie ubezpieczeniowej i na co dzień ubiera eleganckie garnitury. Nie ma tu też mowy o żadnym makijażu! Dodatkowo 24-latek ma dziewczynę, z którą jest bardzo szczęśliwy i która nie ma nic przeciwko jego hobby. 


Jestem dumny z mojego syna i jestem wdzięczny Bogu, że go mam. Lubię jego kostiumy, są oryginalne i niezapomniane. Często zapraszany jest na tak znane festiwale jak Comic-Con, które odbywają się w Nowym Jorku ” - mówi o swoim synu prezydent Argentyny, co pokazuje, że nie ma nic przeciwko dziwnej pasji syna i jest z niego bardzo dumny. 
 


źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
 
Udostępnij na Facebooku