Tata zginął w wypadku samochodowym. Policjant zabrał jego córeczkę i zrobił coś niesamowitego.

Małgorzata
ponad rok temu
Tata zginął w wypadku samochodowym. Policjant zabrał jego córeczkę i zrobił coś niesamowitego.
FB Udostępnij na Facebooku
W czerwcu 2015 roku doszło do tragicznego wypadku w Brighton w stanie Kolorado. Stephanie z mężem Carlosem i czwórką ich dzieci jechała samochodem, który wpadł do rowu. Mężczyzna zginął na miejscu.

Tragiczny wypadek w Kolorado. 

Stephanie i trójka jej dzieci zostali ciężko ranni w wypadku, w którym zginął Carlos. Tylko 2-letniej Sirenie nic się nie stało i wyszła z wypadku bez zadrapania. Gdy na miejsce przyjechały służby ratunkowe od razu przystąpiły do udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym. 2-letnia Sirene została wyciągnięta z samochodu i przekazana pod opiekę policjantowi, Nickowi Struckowi

Jeden z obecnych na miejscu fotografów zrobił zdjęcie, które bardzo szybko zostało rozpowszechnione w sieci. Widzimy na nim Nicka, który trzyma na rękach 2-latkę i odwraca jej uwagę od tego, co dzieje się za ich plecami. Okazało się, że po przybyciu na miejsce wypadku policjant zrozumiał, że dziewczynka musi być przerażona tym, co właśnie spotkało jej najbliższych. 


Nick ma córkę w wieku dziewczynki z wypadku, więc postanowił wziąć ją na ręce i zaczął jej śpiewać "Twinkle Twinkle". Jest to ulubiona kołysanka jego córeczki i okazało się, że spodobała się ona też maleńkiej Sirene. 


Nick Stuck zrobił, co w jego mocy, aby pocieszyć 2-latkę i odwrócić jej uwagę od wypadku, w którym brała udział. Mężczyzna cały czas trzymał Sirene na rękach i dawał jej tyle ciepła i uwagi ile dziewczynka potrzebowała. 

"Kiedy pracujesz w służbach ratowniczych, cały czas jesteś stawiany w takich sytuacjach. Uspokojenie i zapewnienie bezpieczeństwa człowiekowi, nie jest czymś, z czego zostaliśmy przeszkoleni, to jest po prostu praktyka nabyta poprzez rolę ojca, syna a nawet brata” – powiedział Nick.

Zachowanie policjanta było niesamowite mimo, że on sam twierdzi, ze nie zrobił nic wyjątkowego. 

źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com, tvn24.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku