Tata zasnął z maleńkim synkiem. Po dwóch godzinach dokonał przerażającego odkrycia!

Małgorzata
tydzień temu
Tata zasnął z maleńkim synkiem. Po dwóch godzinach dokonał przerażającego odkrycia!
FB Udostępnij na Facebooku
Młody tata zasnął przytulając do siebie swojego czterotygodniowego synka. Jednak, gdy po dwóch godzinach się obudził dokonał przerażającego odkrycia, które wywołało u niego wiele łez. Od razu złapał za telefon i zadzwonił po pogotowie!

Młody tata zasnął ze swoim czterotygodniowym synkiem.

25-letni David Hulley był bardzo szczęśliwy, gdy po raz kolejny został tatą. Razem z żoną i dziećmi mieszkali w małej miejscowości Stockport w Wielkiej Brytanii. Pewnego dnia mężczyzna został sam z synkiem i właśnie wtedy wydarzyło się coś, co wywróciło jego życie do góry nogami. 

David widząc, że jego czterotygodniowy synek jest śpiący postanowił go utulić. Usiadł z nim na kanapie i przytulił go do siebie, a po chwili razem z nim zasnął. Po dwóch godzinach obudził się i dokonał przerażającego odkrycia. 

 

Mężczyzna obudził się i dokonał przerażającego odkrycia. 

David popatrzył na swojego maleńkiego synka i zobaczył, że dziecko nie daje oznak życia. Mężczyzna próbował obudzić czterotygodniowego malca, ale ten nie reagował. 25-latek rozpłakał się spodziewając się najgorszego i od razu pobiegł do małżonki. 

"Pobiegłem na górę i powiedziałem żonie, że coś się stało z naszym synkiem. Beverly też nie czuła oddechu i pulsu. Natychmiast wezwaliśmy pogotowie. Ratownicy przeprowadzili resuscytację." - dodaje.

Niestety nim dojechali z chłopczykiem do szpitala, dziecko już nie żyło. Mały Karlson zmarł z powodu tzw. śmierci łóżeczkowej. Zwykle wpływa na nią wiele czynników, które u pozornie zdrowych dzieci, doprowadzają do ustania funkcji życiowych.

źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku