Tata marzył o spokoju od swoich dzieci, więc wywiesił kartkę, której treść rozbraja!

Małgorzata
10 miesięcy temu
Tata marzył o spokoju od swoich dzieci, więc wywiesił kartkę, której treść rozbraja!
FB Udostępnij na Facebooku
Nastały teraz dość ciężkie czasy dla rodziców, którzy muszą pracować w systemie home office, zajmować się dziećmi i jeszcze zastępować swoim pociechom nauczycieli, ponieważ ich pociechy uczą się teraz w trybie zdalnym. Pewien tata marzył o chwili spokoju i wywiesił rozbrajającą kartkę, której treść jest skierowana do jego dzieci.

Home office kontra opieka nad dziećmi. 

Teraz, gdy na świecie panuje koronawirus większość pracodawców decyduje się na pracę w systemie home office. Wiąże się to z tym, że ich pracownicy wykonują swoje obowiązki z domu mając jednocześnie pod opieką dzieci, które odbywają naukę w trybie zdalnym. Wszystko to wiąże się z dużym stresem dla jednych i drugich. Ponadto, jak wiadomo dzieciom ciężko zrozumieć, że rodzic nie może poświęcić im swojego czasu, bo pracuje będąc jednocześnie w domu. Potrafią więc co chwilę przychodzić do mamy bądź taty i namawiać ich na zabawę, czy zasypują ich milionem pytań. 


Pewien mężczyzna marzył o chwili spokoju, aby móc się skupić na swojej pracy wykonywanej w trybie home office. Miał jednak pod opieką ciekawskie dzieci. Szalejące pociechy nie dawały mu wytchnienia przez, co nie mógł w pełni poświęcić się swoim obowiązkom. Właśnie wtedy ten pomysłowy tata wpadł na pomysł, który rozbawił internautów. Jednocześnie został on pochwalony za kreatywność i podejście
 

Zabawna kartka skierowana do rozbrykanych dzieci. 

Mężczyzna pod wpływem impulsu złapał za kartkę i długopis i stworzył swego rodzaju regulamin, który następnie wywiesił na drzwiach. Musiał poprowadzić wykład i potrzebował ciszy. Okazało się, że jego pomysł był strzałem w dziesiątkę, a inni rodzice ochoczo postanowili go od niego pożyczyć. 


Wasze dzieci też zadają pytania, na które tak odpowiadacie? 

źródło: papilot.pl  I  fotografie: papilot.pl, centrumprasowe.wsb.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku