Nawet Hubert był w szoku. Tadeusz Rydzyk pojawił się w "Milionerach". ;)

Karolina
tydzień temu
Nawet Hubert był w szoku. Tadeusz Rydzyk pojawił się w
FB Udostępnij na Facebooku
Każdy był w szoku po tym, jak Tadeusz Rydzyk niespodziewanie pojawił się w teleturnieju TVN- "Milionerzy". Telewidzowie otworzyli buzię ze zdumienia. Nawet Hubert Urbański nie potrafił opanować swoich emocji. Ten odcinek na długo utkwi w pamięci widzów "milionerów", a także wszystkich, którzy są sympatykami Tadeusza Rydzyka.

Nikt się tego nie spodziewał 

Tadeusz Rydzyk często jest "na językach" Polaków, którzy niekoniecznie darzą go sympatią i pochwalają jego zachowania. Ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich było to, że Tadeusz Rydzyk nagle zjawił się w teleturnieju TVNu "milionerzy". Nikt nie mógł się nawet tego spodziewać, że dany odcinek będzie przebiegał w ten sposób. Na antenie jednej z najpopularniejszych stacji wybuchło niemałe poruszenie. Nawet sam prowadzący nie potrafił ukryć emocji. 

Zaskoczenie w MILIONERACH

Nikt by się nie spodziewał, że w teleturnieju może pojawić się ojciec Rydzyk. Wywołało to niemałe emocje wśród oglądających. Każdy był zaskoczony, gdy tylko usłyszał pytanie o ojca Rydzyka. 
Uczestnik Milionerów- Sebastian Szczęsny jest historykiem i bez problemu poradził sobie z pytaniem, nie używając żadnego koła ratunkowego. 
Po tym jak odpowiedział na pytanie o 2 tysiące złotych, Pan Sebastian dostał zaskakujące pytanie po ojca Rydzyka. Hubert Urbański zadał następujące pytanie panu Sebastianowi:
"Najsłynniejszy polski redemptorysta rezyduje...", po czym wymienił cztery możliwe odpowiedzi:
a) w Poznaniu
b) w Szczecinie
c) w Zakopanem
d) w Toruniu


I przy tym pytaniu historyk popisał się wiedzą, jednak pytanie dotyczące znanego wszystkim duchownego z Torunia poruszyło całe studio i widzów przed telewizorami. Nigdy dotąd nie padło w programie pytanie o Tadeusza Rydzyka, dlatego wiele osób nie potrafiło ukryć swojego zdziwienia. 

Pomimo tego, że uczestnik poradził sobie z tym pytaniem bez problemu, to nie udało mu się dotrzeć do wielkiego finału. Kłopotliwym dla niego pytaniem okazało się pytanie: 
"U nas Władysław III Warneńczyk. A w jakim kraju I Ulaszlo?" 
z następującymi wariantami odpowiedzi: 
a) w Bułgarii
b) w Czechach
c) na Węgrzech
d) na Rusi

Prawidłową odpowiedzią okazała się odpowiedź "C", natomiast Pan Sebastian postanowił zaznaczyć odpowiedź "A". 

Źródło: wprost.pl | pikio.pl 

Zobacz także: 

1. Chłopiec walczy o życie! Matka chciała go żywcem spalić!
2. Zrezygnował z emerytury, by leczyć ludzi zakażonych koronawirusem. Niestety, sam się zaraził i zmarł.
3. Ktoś porzucił szczeniaki przy torach kolejowych. Przewidziano nagrodę za wskazanie sprawcy!
4. Sześcioraczki z Tylmanowej obchodzą dziś pierwsze urodziny! Zobacz jak się zmieniły!

Udostępnij na Facebooku