Joanna Moro sprawiła, że wszystkim opadły szczęki. Co założyła?


ponad rok temu
Joanna Moro sprawiła, że wszystkim opadły szczęki. Co założyła?
FB Udostępnij na Facebooku
W ostatnim czasie mogliśmy w studiu TVP zobaczyć Joannę Moro. Nie pojawiła się z byle jakiego powodu. Chcąc podkreślić okazję postanowiła ubrać niecodzienną kreację. Zwróciła na nią uwagę cała Polska i wciąż jest jednym z rozchwytywanych tematów.
 
Gwiazdę mogliśmy zobaczyć w studiu TVP. Pojawiła się tam z okazji 4 czerwca. Jak zawsze, Joanna przepięknie wyglądała na zdjęciach robionych przez fotoreporterów. Pomimo to, jeden element był strasznie charakterystyczny. Zebrane osoby w studiu miały w związku z tym poważny problem. Nie dało się przejść obojętnie obok takiego dekoltu!
 
34-latkę mogliśmy zobaczyć w jednej z zabaw TVP, jakim był Wielki Test z okazji 4 czerwca. Ona oraz także wielu znanych osób zasiadło w studiu i wspólnie rozwiązywali ciekawe pytania. Niestety, Joanna Moro nie pochwaliła się swoją wiedzą i nie weszła na podium. Pomimo to, gwiazda sprawiła, że i tak wszyscy mówili o niej.
 
 

 
Tego dnia aktorka postanowiła na bardzo odważną bluzką. Co więcej jej kolor od razu przykuwał uwagę. Stylizacja gwiazdy wyglądała następująco: top na ramiączkach koloru granatowego. Wszystko było by w porządku, gdyby nie dekolt gwiazdy. Był naprawdę spory!
 
Nie wiele brakowało, a wszyscy widzowie zobaczyli by jej kobiece wdzięki. Dobrze, że nie musiała się schylać podczas programu. Mogło by to zaszkodzić jej samej, a media na pewno nie przeszły by obok tego obojętnie.
 
Zobaczcie poniżej, jak się prezentowała!

 
 
źródło: pikio.pl
 
Udostępnij na Facebooku