Szokujące kroki śledczych w związku ze śmiercią Kristiny z Mrowin!

Małgorzata
5 miesięcy temu
Szokujące kroki śledczych w związku ze śmiercią Kristiny z Mrowin!
FB Udostępnij na Facebooku
Jakub A. brutalnie zamordował zaledwie 11-letnią Kristinę, a później upozorował zbrodnię na tle seksualnym! Nie trafił jednak przed sąd, ponieważ jest pod obserwacją biegłych psychiatrów. Teraz okazuje się, że rozszerzono zespół specjalistów obserwujących Jakuba A. Wszystko to wskazuje na to, że śledztwo się przedłuży.
11-letnia Kristina została zamordowana przez Jakuba A., ponieważ w oczach mężczyzny stanęła na drodze do szczęścia jego i jej matki. Morderca teraz oczekuje na proces i przebywa pod opieką psychiatrów. Biegli wciąż badają, czy mężczyzna był poczytalny podczas dokonywania zbrodni. Wydawałoby się, że proces odbędzie się już niedługo, ale sprawa ponownie się przedłuży, ponieważ... pojawił się nowy i dość zaskakujący wątek!
 

Jakub A. uprowadził dziewczynkę, gdy szła na zajęcia muzyczne. Wywiózł nastolatkę do lasu, a następnie brutalnie ją zamordował. Po wszystkim, aby zmylić śledczych upozorował zbrodnię na tle seksualnym. 


I teraz nagle powraca wątek zbrodni na tle seksualnym. Nie wiadomo, dlaczego wrócono do tego, ale do grona specjalistów obserwujących oskarżonego dołączyły kolejne osoby, w tym znany seksuolog, Zbigniew Lew-Starowicz. 

11-letnią Kristinę zamordowano 12 czerwca. Jakuba A. zatrzymano kilka dni później. Od tego czasu mężczyzną zajmują się psychiatrzy. Grozi mu dożywocie. 


źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl
 
Udostępnij na Facebooku