Syn posła został zatrzymany za posiadanie narkotyków! Czy został potraktowany inaczej?

Małgorzata
ponad rok temu
Syn posła został zatrzymany za posiadanie narkotyków! Czy został potraktowany inaczej?
FB Udostępnij na Facebooku
Jan W., który jest synem posła Koalicji Obywatelskiej został przez policję zatrzymany za posiadanie narkotyków. Okazuje się, że mężczyzna nie został potraktowany inaczej pomimo pełnionej przez ojca funkcji.
Jak podaje PAP, Jan W. został zatrzymany za posiadanie narkotyków razem z innym mężczyzną. 
 
"Mogę potwierdzić, iż w dniu 9 stycznia 2020 r. około godz. 00.15 policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Wilanów w trakcie patrolowania rejonu ul. Gołkowskiej wylegitymowali dwóch mężczyzn siedzących w samochodzie marki audi." - powiedział Łukasz Łapczyński, który jest rzecznikiem Prokuratury Okręgowej w Warszawie. 


"Kiedy mężczyźni zostali poproszeni o dokumenty, mężczyzna siedzący na miejscu kierowcy wyciągnął z kieszeni paczkę po gumach i włożył ją w do schowka w drzwiach. Po sprawdzeniu zawartości paczki, policjanci ujawnili w niej torebkę foliową z zawartością suszu roślinnego oraz torebkę foliową z zawartością białego proszku." - opowiedział o całym zajściu rzecznik Prokuratury. 

23-letni Jan W. okazał się być synem posła Koalicji Obywatelskiej. Badanie narkotestem wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana, która ważyła 1,35g oraz amfetamina o wadze 0,62g. Policjanci samochód, którym poruszał się mężczyzna został przekazany jego ojcu. 

"Jan W. usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających w postaci marihuany i amfetaminy. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśniania, w których wskazał, iż ujawnione przy nim środki odurzające posiadał na własny użytek." - podsumował Łapczyński. 

źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl 
 
 
Udostępnij na Facebooku