W świętokrzyskim syn uprowadził ojca! Dlaczego?

Małgorzata
ponad rok temu
W świętokrzyskim syn uprowadził ojca! Dlaczego?
FB Udostępnij na Facebooku
Policja rozpoczęła poszukiwania 27-letniego mężczyzny, który uprowadził swojego 51-letniego ojca. Do zniknięcia panów doszło w sobotę przed godz. 15 w Łubnicy w woj. świętokrzyskim. Dziennikarze Interii dotarli do informacji, że 27-latek w sobotę uciekł ze szpitala psychiatrycznego.
Śledczy dowiedzieli się, że obaj mężczyźni odjechali białym fordem focusem w nieznanym kierunku. Samochód był na staszowskich numerach rejestracyjnych. 

Przed uprowadzeniem ojca, 27-latek zaatakował  swoją babcię, która była w domu. Gdy w budynku zjawił się ojciec mężczyzny, kobieta czym prędzej uciekła do sąsiadów, którym opowiedziała o wszystkim, co ją spotkało. Czym prędzej zawiadomiono policję. 

27-latek pobił ojca i siłą wciągnął go do samochodu, którym przyjechał, a później czym prędzej odjechał. Nie wiadomo, gdzie teraz jest. 

Mężczyzna w sobotę uciekł ze szpitala psychiatrycznego w Morawicy. 


Mężczyzn po raz ostatni widziano w okolicach Jędrzejowa. Dotąd żaden z nich nie skontaktował się z najbliższymi. 

"Nie znamy zamiarów mężczyzn, stąd nasze duże zaangażowanie i determinacja, aby ich odnaleźć. W poszukiwaniach biorą udział policjanci z oddziału prewencji KWP w Kielcach i przewodnicy z psami tropiącymi. Działania prowadzimy nie tylko z ziemi, ale i z powietrza. Wykorzystujemy policyjnego drona i śmigłowiec black hawk" - powiedział nadk. Kamil Tokarski z policji w Kielcach. 


Rodzina oraz policja apelują do wszystkich, którzy widzieli zaginionych mężczyzn, aby czym prędzej skontaktowali się z policją. Sprawa jest pilna.


źródło: interia.pl  I  fotografie: interia.pl

 
Udostępnij na Facebooku